Володимир Бандуров

До громадської приймальні Володимира Бандурова звернулися за допомогою понад 100 жителів міст та сіл 79-го округу

2018 > Февраль > 15

Рубрики Приемная.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Протягом трьох днів до громадської приймальні народного депутата України Володимира Бандурова надійшло 84 звернення громадян, у тому числі й колективних. А всього на прийомах цими днями побували понад сотню жителів населених пунктів 79-го округу. 13 та 14 лютого депутатська приймальня працювала у містах та селах Великобілозерського, Василівського та Оріхівського районів.

Окрім районних центрів та міста Дніпрорудного, прийом проводився й у великих селах та селищах: Малій Білозерці, Степногірську,Таврійському, Комишувасі та Преображенці. Люди зверталися до народного депутата за допомогою у таких важливих для них питаннях, як благоустрій Степногірська, відключення електропостачання у багатоповерхівках Дніпрорудного, аварійно небезпечний стан дороги обласного значення в районі села Таврійське. Багато звернень стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування чи термінову операцію. Також просили допомогти з вирішенням питання відновлення пільг для чорнобильців.

Що стосується останнього звернення, то нещодавно Володимир Бандуров вже піднімав у парламенті це болюче для багатьох громадян, які втратили здоров’я внаслідок аварії на ЧАЕС, питання. Його пропозиція щодо повернення пільг чорнобильцям не була внесена до розгляду Верховною Радою, але тепер, отримавши звернення своїх виборців, народний депутат зможе повернутися до ініціювання розгляду цього питання парламентом.

Протягом усього часу депутатської каденції Володимир Бандуров знаходиться у постійній співпраці з дошкільними  виховними закладами свого округу. За його активною участю ремонтуються дитячі садочки, відкриваються дошкільні групи при сільських школах, проводяться масштабні роботи з утеплення приміщень. Тож цілком логічно, що на прийом до громадської приймальні депутата часто приходять представники педагогічних колективів та батьківських комітетів дитсадків.

Декілька колективних звернень стосувалися цього разу покращення умов перебування дітей у дошкільних закладах Дніпрорудного та Степногірська. Дніпрорудненський дитсадок  № 6 планує обладнати соляну кімнату для своїх вихованців, дитсадок № 5 – просить підтримки у завершенні ремонту приміщень. Колектив дитсадка у селі Преображенка Оріхівського району мріє про дитячий майданчик, а будівля одного зі степногірських дитсадків потребує повної заміни даху. Під час прийому було прийнято рішення щодо розробки проекту ремонтних робіт, необхідних для заміни покрівлі.

Допомогти з облаштуванням дитячого майданчика попросили й представники єдиного у Степногірську ОСББ (вул. Молодіжна, 4). Активісти цього об’єднання своїми силами вже облаштували спортмайданчик, навели лад у дворі, тож на їхній території тепер проводять дозвілля малюки з усієї округи, і дитячий майданчик їм дуже потрібний.

А мешканці новоствореної об’єднаної Комишуваської громади попросили про підтримку їхніх планів газифікації віддалених сіл – Новоіванівки, Щасливого, Ясної Поляни та Новорозівки, у яких мешкають понад 2000 осіб.

Всі запити громадян, які надійшли до громадської приймальні Владимира Бандурова, будуть уважно розглянуті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *