Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров взяв участь в урочистому відкритті сільського будинку культури у Широкому

2018 > Февраль > 16

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

16 лютого робочий день народного депутата Володимира Бандурова розпочався з зустрічі з депутатами новоствореної Підгірненської об’єднаної громади Василівського району. Спілкуючись з активом сільської громади, депутат дав високу оцінку їхній діяльності та висловив переконання у гарних перспективах розвитку для всіх населених пунктів, що увійшли до цього об’єднання.

– Підгірненська громада, – зазначив Володимир Бандуров, – завжди була згуртованою та цілеспрямованою. Тут живуть дуже працьовиті, сердечні та розумні люди, завжди готові до взаємовиручки і роботи на благо своєї малої батьківщини. Завдання, які ми з вами перед собою ставили, завжди втілювалися у життя. Разом ми завжди досягали спільної мети, і я переконаний, що так буде завжди у вашій великій та дружній сім’ї. Ваша громада була й надалі буде зразком для наслідування кращих традицій суспільного життя.

Депутат також наголосив на тому, що одним із завдань, які він перед собою поставив, є відродження культурного життя на селі. І висловив задоволення тим, що Підгірненська громада поділяє його думку. Тут було проведено реконструкцію сільського будинку культури у селі Широкому, яке входить до об’єднаної громади. В урочистому відкритті цього закладу і взяв участь Володимир Бандуров. Депутат оглянув оновлену залу і подарував будинку культури завісу для сцени.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *