Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Дівчатка з Василівської школи-інтернату отримали подарунки від Володимира Бандурова з нагоди свята 8 Березня

2018 > Март > 13

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

13 березня в гостях у вихованців Василівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату побував помічник народного депутата Володимира Бандурова Сергій Джуган, який разом з шефами інтернату, співробітниками Запорізького обласного управління СБУ, поздоровив дівчаток зі святом 8 Березня і передав їм подарунки від депутата.

У Василівській школі-інтернаті навчається 165 дітей з особливими освітніми потребами. З них – 62 дівчинки. І кожна отримала сьогодні святковий солодкий подарунок від Володимира Бандурова, а головне – косметичний набір, до якого входять засоби догляду за волоссям. Цьому подарунку дівчатка особливо зраділи, адже більшість з них отримує подібні подарунки вперше в житті.

– Наші вихованці – дуже лагідні та слухняні дітки, – говорить, вітаючи гостей, директор школи-інтернату Віталій Візиренко. – Але у більшості з них доля склалася дуже непросто. У нас є і сироти, і діти, батьки яких були позбавлені батьківських прав. Саме тому кожне таке поздоровлення, а особливо подарунок – це для них справжнє свято. Від імені усього нашого педагогічного колективу щиро дякую за привітання й подарунки!

Окрім подарунків дівчаткам до жіночого свята, народний депутат передав для всіх вихованців інтернату сучасні праски. Старі праски дуже незручні й часто виходять з ладу, зазначають вихователі. Тож тепер, дякуючи турботі депутата, у кожній кімнаті, де живуть малюки, буде своя праска, а отже – можливість без черги, легко та якісно попрасувати одяг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *