Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Комишуваська об’єднана територіальна громада отримає новий шкільний автобус

2018 > Март > 27

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Закупівля автобусів здійснюватиметься на засадах співфінансування: не більше 70% – за рахунок залишків освітньої субвенції з обласного бюджету, не менше 30% – за рахунок коштів місцевих бюджетів. Громада Комишувахи однією з перших подала всі необхідні документи та проекти рішень щодо виділення коштів із місцевих бюджетів на умовах співфінансування  для подальшого спрямування головному розпоряднику – Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Загалом, на придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування було виділено понад 6 млн. грн. з обласного бюджету та 6 млн. грн. – з місцевих бюджетів.

У 2015 році шкільні автобуси для підвезення до місць навчання і роботи дітей та педагогічних працівників, що проживають у сільській місцевості, не закуповувалися. У 2016 році було придбано 20 шкільних автобусів, у 2017 – 17 автобусів.

– Ми вже бачимо перші кроки вперед, перші паростки розвитку після створення об’єднаних громад. Там, де був обраний активний та дієвий голова громади, там є і результат. За невеликий термін часу завдяки нашій плідній роботі з громадою та їхнім головою у Комишувасі відремонтовано перший поверх медичної амбулаторії. Зараз закінчуються роботи на другому поверсі. У громаді працює один з найкращих в області Будинків культури. Вже скоро може з’явитися новий шкільний автобус. Впевнений, що це тільки початок розбудови нової успішної громади, – прокоментував народний депутат Володимир Бандуров.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *