Володимир Бандуров

Співпраця народного депутата з місцевою владою допомагає ефективному вирішенню проблем громадян

2018 > Апрель > 16

Рубрики Приемная.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Громадська приймальня народного депутата України Володимира Бандурова 12 та 13 квітня провела прийоми жителів сіл Оріхівського, Великобілозерського, Кам’янсько-Дніпровського районів та міста Енергодара. Помічники народного депутата та працівники приймальні прийняли прохання малозабезпечених громадян про надання матеріальної допомоги, за одними зверненнями надали кваліфіковані поради, інші потребують доопрацювань та уточнень. А деякі проблеми вдалося вирішити саме під час прийому, оскільки до цього долучилися присутні на прийомах сільські голови та інші представники місцевої влади. Така оперативність є можливою завдяки давній тісній співпраці Володимира Бандурова з владою на місцях.

Так, у Новоданилівці Оріхівського району місцеві жителі поскаржилися на те, що у селі досі не налагоджено вивезення сміття. Сільський голова тут же проінформував і заявників, і помічників депутата про те, що вже укладено угоду з фірмою, яка днями займеться вивезенням сміття. А жителі Білогір’я просять Володимира Бандурова посприяти у придбанні та встановленні водонапірної вежі. Після відповідних консультацій було розроблено алгоритм подальших дій, і почати треба з виготовлення технічної документації.

Таким же чином було вирішено діяти і щодо звернення директора Новодніпровської загальноосвітньої школи Кам’янсько-Дніпровського району. Нещодавно у шкільних приміщеннях було замінено всі вікна – до речі, за кошти, які завдяки Володимиру Бандурову були виділені Кабміном на соціально-економічний розвиток нашого округу. Директор відзначив, наскільки тепліше стало в школі взимку, і попросив про підтримку в питанні утеплення стін та заміни опалювальної системи. Йому також було запропоновано підготувати всю технічну документацію і прорахувати вартість робіт.

На прийомі у Новодніпровці були присутні й представники райдержадміністрації. Вони долучилися до вирішення проблеми 80-річного голови сільської ради ветеранів, який ще з 90-х років не може отримати документи на свій земельний пай. Було вирішено спільними зусиллями допомогти ветерану стати офіційним власником землі.

А під час прийому у Заповітному було окреслено ще одну проблему, яка притаманна не тільки селам Кам’янсько-Дніпровського району. Вона стосується хронічних затримок з перерахуванням субсидій з державного бюджету на рахунки місцевих комунальних підприємств, від чого вони не лише не мають прибутку, а й навіть стають збитковими. Саме цю проблему підняв під час прийому у Заповітному голова підприємства ЖКГ, яке займається водопостачанням та благоустроєм села. Володимиру Бандурову відомо про цю проблему, тож представнику комунальної служби було запропоновано негайно підготувати письмове звернення з детальним викладенням усього фактажу. Маючи документально підтверджені докази, народний депутат зможе зробити запит до уряду про несвоєчасне перерахування коштів по субсидіях.

Окрім перерахованих, працівники депутатської приймальні отримали й ще низку звернень, які будуть належним чином розглянуті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *