Володимир Бандуров

Спортивне свято у Василівці стало знаковим для ветеранів футболу

2018 > Апрель > 24

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Народний депутат Володимир Бандуров, як почесний президент благодійного фонду «Розвиток футболу України» та член Виконкому Федерації футболу України, постійно сприяє розвитку цього наймасовішого виду спорту. Футбольними м’ячами вже забезпечені загальноосвітні та спортивні школи 79-го округу. Підтримує депутат і ветеранські футбольні команди, надаючи допомогу у проведенні  різноманітних змагань. Так, 21 квітня у Василівці відбувся турнір на Кубок народного депутата України Володимира Бандурова, участь у якому взяли команди ветеранів 45+.

На поле вийшли футбольні команди із Василівського та Оріхівського районів, а також з міста Енергодара. Незважаючи на поважний для цієї динамічної гри вік, всі учасники турніру продемонстрували прекрасну спортивну форму й прагнення перемоги. Тож змагання вийшли захоплюючими, футболісти зуміли порадувати глядачів напруженою та цікавою грою.

Першою відбулася гра між збірними Василівського та Оріхівського районів, перемогу у якій отримали василівські ветерани з рахунком 3:0. У наступному колі команда з Василівки, незважаючи на перевагу під час гри, все ж поступилася футболістам з Енергодара з мінімальним рахунком 1:0. У вирішальному поєдинку, який і визначив переможця турніру та остаточний розподіл місць, зустрілися команди Оріхівського району та Енергодара. У запеклій боротьбі перемогу здобули представники міста енергетиків з рахунком 2:1.

Таким чином, переможцем турніру і володарем Кубка стали ветерани футболу з Енергодара, друге місце посіла збірна Василівського району, третє місце дісталося оріхівцям. Отже, красень-кубок відправився до Енергодара, але відзнаки та подарунки отримали не лише переможці турніру. Кращі гравці команд-учасниць, а також бригада арбітрів, яка обслуговувала всі матчі, отримали призи та цінні подарунки.

Це спортивне свято, яке відбулося завдяки ініціативі та за сприяння народного депутата Володимира Бандурова, ще довго будуть пригадувати і ветерани футболу, і їхні вболівальники.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *