Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров взяв участь у мітингу пам’яті Чорнобильської трагедії та зустрівся з ліквідаторами, які проживають у Енергодарі

2018 > Апрель > 26

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

26 квітня народний депутат Володимир Бандуров взяв участь у пам’ятному мітингу, присвяченому 32-й річниці Чорнобильської катастрофи, який був проведений у місті атомників – Енергодарі. Також депутат зустрівся з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС, котрі зараз живуть у Енергодарі. Під час мітингу депутат виступив з промовою, у якій зазначив, що Чорнобильська трагедія позначилася на долі мільйонів українців. Одні стали ліквідаторами наслідків аварії, інші були вимушені назавжди покинути рідні домівки у зоні відчудження.

– Чорнобильська трагедія повинна завжди нагадувати людству про згубні наслідки техногенних катастроф, – зазначив у своїй промові Володимир Бандуров. – Вже більше трьох десятиліть Чорнобиль є для нас, українців, символом безпрецедентної мужності та героїзму, проявлених ліквідаторами наслідків аварії. Ризикуючи життям та жертвуючи здоров’ям, вони гасили пожежу на ЧАЕС і зводили «саркофаг» довкола зруйнованого реактора. І в такий пам’ятний для всіх нас день я хочу звернутися до цих мужніх людей. Дякую вам за ваш подвиг! Ціною здоров’я, ризикуючи власним життям, ви врятували від смертельних наслідків аварії жителів не лише України, а й усього світу. Я хочу висловити вам нашу глибоку подяку за те, що ви стали на шляху безжальної стихії, що, забувши про власну безпеку, запобігли найстрашнішим наслідкам тієї катастрофи для всього людства.

Після закінчення мітингу та покладання квітів до пам’ятника депутат зустрівся з учасниками тих трагічних подій. Володимир Бандуров ніколи не забуває про чорнобильців і завжди допомагає їм у вирішенні проблем, які, у першу чергу, стосуються  стану здоров’я та соціального забезпечення цих вже далеко не молодих людей.

– Ви, як ніхто, заслуговуєте на постійну увагу з боку держави, – звернувся депутат до чорнобильців. – Кожен з вас має право у повному обсязі отримувати передбачені законом пільги на оплату комунальних послуг, медичне обслуговування, санаторне лікування, на безкоштовне отримання ліків та інші пільги. І я завжди підтримаю вас у цьому.

Під час довірливої розмови були обговорені питання законодавства стосовно соціального захисту ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, а також забезпечення надійної роботи вітчизняних атомних станцій та повну захищеність людей, які на них працюють та які проживають у 30-кілометрових зонах навколо АЕС. І в тому числі – поблизу Запорізької атомної електростанції.

Як голова парламентського підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки я взяв участь у підготовці цілого пакету законопроектів, якими передбачається забезпечення безперебійної безпечної роботи вітчизняних АЕС, подовження строків експлуатації ядерних реакторів та соціальний захист населення 30-кілометрової зони, – розповів Володимир Бандуров. – Ці законопроекти були узгоджені з відповідними установами та організаціями і схвалені профільним комітетом Верховної Ради й минулого тижня були винесені на розгляд парламенту. Проте, з причини недостатньої кількості депутатів у залі не вистачило голосів для прийняття цих законопроектів. Але ми не опустимо руки і будемо й надалі добиватися прийняття надзвичайно важливих для ядерної енергетики законів. Чорнобильська катастрофа, яку ми всі пережили, не дає нам права про це забувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *