Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Метою зустрічей Володимира Бандурова з громадами Оріхівського району є визначення їхніх першочергових проблем

2018 > Апрель > 26

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

25 квітня, під час роботи у своєму виборчому окрузі, народний депутат Володимир Бандуров відвідав села Комишуваської та Таврійської об’єднаних громад Оріхівського району. Метою зустрічей з жителями цих сіл було підведення підсумків спільної роботи депутата та місцевих громад, а також окреслення проблем, які у першу чергу турбують людей і можуть бути вирішені за сприяння Володимира Бандурова. Разом з депутатом у зустрічах взяли участь і представники місцевої та районної виконавчої влади, що посприяло більш чіткому розумінню шляхів втілення в життя тих планів, які намітили місцеві громади. 

У селі Новотаврійському, що входить до складу Комишуваської об’єднаної громади, депутат відвідав загальноосвітню школу, у якій за його сприяння два роки тому було відремонтовано покрівлю й замінено двері та більшу частину вікон. Педагоги відзначили, що тепер працювати у теплих кабінетах стало більш комфортно, і попросили депутата, щоб допоміг у виділенні коштів на заміну ще 13 вікон у шкільних приміщеннях.

Також за кошти державної соцекономсубвенції, якої добився для свого округу депутат, у 2016 році було проведено капітальний ремонт дитячого садка «Сонечко» у селі Зарічному. Тепер у малят все добре, та проблеми з’явилися у більш дорослих жителів села. Під час візиту Володимира Бандурова до Зарічного його попросили про допомогу старшокласники місцевої школи. Проблема полягає в тому, що в рамках освітньої реформи учні 10-11 класів відтепер мають навчатися у Комишуваській загальносвітній школі І-ІІІ ступенів, оскільки місцева школа переводиться на дев’ятикласне навчання, тобто стане школою І-ІІ ст. Учні попросили депутата посприяти тому, щоб Зарічненська школа залишилася школою І-ІІІ ступенів. Також жителі Зарічного поділилися своїми планами щодо ремонту сільського будинку культури і сподіваються на підтримку депутата у цьому питанні.

Цього дня народний депутат зустрівся також і з колективом амбулаторії у селі Таврійському. У приміщенні цього медичного закладу за кошти соцекономсубвенції була відремонтована покрівля. Медичні працівники подякували депутату за увагу до них і попросили його сприяння щодо заміни вікон у амбулаторії.

Під час зустрічей Володимира Бандурова з громадами були підняті й проблеми, які стосуються практично кожного села у Оріхівському районі. У тому числі, вкрай незадовільний стан доріг. Як пояснив присутній на цих зустрічах голова Оріхівської райдержадміністрації Максим Проценко, вже наступного тижня у районі розпочнеться ямочний ремонт доріг, а згодом – і капітальний. На ці роботи вже виділено 14 мільйонів гривень.

Завершився робочий день Володимира Бандурова зустріччю з батьками та вихованцями Оріхівської  ДЮСШ та відвідуванням Свято-Покровського храму у районному центрі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *