Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров зустрівся з колективом кращої гімназії Дніпрорудного

2018 > Апрель > 27

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

27 квітня в ході роботи у Василівському районі Володимир Бандуров відвідав дніпрорудненську гімназію «Софія», з якою його пов’язує давня плідна співпраця. Народний депутат очолює опікунську раду цього навчального закладу. Протягом останніх років йому вдалося зробити багато для того, щоб у комфортних умовах вчилися учні і працювали вчителі. Тож викладачі та гімназисти зустріли Володимира Бандурова як давнього і вірного друга.

Спілкуючись з освітянами, депутат зазначив, що гімназія «Софія» є одним з найкращих навчальних закладів не лише Василівського району, а й усієї Запорізької області, і високо оцінив здобутки педагогічного колективу у благородній справі навчання та виховання дітей гірників. Серед досягнень гімназії – перше місце в конкурсі загальноосвітніх навчальних закладів, який проводився Верховною Радою.

– Шість років тому, – зазначив депутат, – ми з вами поставили перед собою завдання зробити «Софію» найкращою не тільки за професійним рівнем педагогічного колективу і якістю знань, якими володіють гімназисти, а й за станом навчальних кабінетів, спортзалу, їдальні і за оснащенням матеріально-навчальної бази. Нам багато чого вдалося досягти із запланованого, але основні наші здобутки ще попереду. І я переконаний, що ми й надалі будемо дружно працювати заради процвітання нашої гімназії, заради майбутнього наших дітей.

Поспілкувався депутат і з учнями випускного 11-А класу, які поділилися з ним своїми планами щодо вибору професії. Володимир Бандуров висловив переконання у тому, що високий рівень навчання у «Софії» допоможе їм успішно скласти іспити ЗНО і вступити до обраних вищих навчальних закладів.

Слід зазначити, що Володимир Бандуров вже неодноразово нагороджував  кращих гімназистів грошовими преміями за перемогу у предметних олімпіадах та участь у наукових конференціях і семінарах. Цю традицію депутат планує продовжувати й надалі. Сотня кращих гімназистів отримають нагороду і цього року.

– Я пишаюся дружбою з вами! – сказав на прощання депутат, звертаючись до колективу гімназії. – «Софія» – це мудрість. Мудрість і вчителів, і учнів, які тут навчаються. Бажаю вам успіхів у навчанні та праці!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *