Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Мешканці села у Кам’янсько-Дніпровському районі попросили у Володимира Бандурова поради щодо створення об’єднаної громади

2018 > Апрель > 27

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

26 квітня Володимир Бандуров відвідав з робочим візитом Кам’янсько-Дніпровський та Великобілозерський райони. Під час зустрічей з сільськими громадами та трудовими колективами депутат цікавився проблемами, які вимагають першочергового вирішення, і визначав, яким чином він, як народний депутат, може тут допомогти громадам. Окрім того, в ході відкритої та щирої розмови Володимир Бандуров відповів на численні запитання стосовно політичної та соціально-економічної ситуації в країні, підвищення розмірів пенсій та заробітних плат бюджетникам, стосовно перспективного підвищення ціни на газ, ремонту доріг, а також щодо інших питань, які хвилюють людей.

Так, мешканці села Новодніпровка Кам’янсько-Дніпровського району звернулися до депутата за порадою, з якими саме сусідніми селами об’єднуватися в одну громаду.

– Я добре розумію ваше хвилювання, ваші вагання й перестороги, адже зараз ви визначаєте напрямок розвитку свого села на десятиліття. Моя порада така – об’єднуйтеся з тими, з ким більш вигідно у соціально-економічному аспекті,  – пояснив свої погляди на ситуацію Володимир Бандуров. – А щоб зробити правильний вибір, беріть калькулятор і рахуйте, визначайте всі плюси й мінуси. Об’єднання громад повинно бути, перш за все, економічно вигідним для людей!

Побував депутат і в сільських школах, зустрівся з педагогічними та учнівськими колективами Новодніпровської та Заповітненської загальноосвітніх шкіл Кам’янсько-Дніпровського району, а також відвідав Великобілозерську ЗОШ №5. І, як завжди, поцікавився проблемами, які потрібно вирішити для нормальної роботи цих освітніх закладів. У Новодніпровській школі депутата попросили підтримати їхню ініціативу щодо ремонту шкільного даху. Але найбільш гостро постало питання ремонту покрівлі та заміни вікон в приміщенні Заповітненської школи. Як проінформував педагогів  Володимир Бандуров, питанням виділення коштів на проведення капітального ремонту їхньої школи він займається вже давно. В результаті цієї роботи заплановане виділення 1 млн. гривень на проведення ремонтних робіт вже у цьому році.

Окрім того, депутат передав спортивним командам Новодніпровської та Заповітненської шкіл комплекти футбольних м’ячів в рамках своєї програми, якою передбачається забезпечення цим спортивним інвентарем всіх шкіл 79-го округу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *