Володимир Бандуров

Володимир Бандуров домігся повернення до сесійної зали важливих для ядерної галузі законопроектів

2018 > Май > 16

Рубрики Работа в Верховной Раде, Работа в комитете Верховной Рады.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

16 травня, під час проведення засідань підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки та комітету паливно-енергетичного комплексу, Володимир Бандуров домігся повторного внесення важливих для ядерної галузі законопроектів на розгляд у сесійній залі Верховної Ради.

Мова йде про законопроект № 8323, який включає створені об’єднані територіальні громади, що знаходяться у 30-кілометрових зонах навколо АЕС, до переліку територій, які мають право на отримання соціально-економічної компенсації (субвенції)  від ризику діяльності атомних станцій.

Другий законопроект № 7471 повертає Державній інспекції ядерного регулювання ряд повноважень, що сприятиме підвищенню безпеки роботи атомних станцій.

– Місяць тому Верховна Рада провалила голосування за ці важливі для ядерної галузі законопроекти. Наш підкомітет провів роботу, доопрацював ці законопроекти для їх повторного внесення на розгляд у залі Верховної Ради. Законопроекти дійсно є надзвичайно важливими для галузі. Від них залежить не лише подальша доля атомних станцій, а й доля людей, які працюють та живуть поруч з енергетичними об’єктами. Маю надію, що під час голосування за ці закони депутати будуть більш відповідальними, – зауважив народний депутат Володимир Бандуров.

Під час засідання підкомітету та комітету були також розглянуті законопроекти №5550 про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії та №6089 про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства з питань поводження з радіоактивними відходами. Ці законопроекти також рекомендовано внести на розгляд до сесійної зали Верховної Ради.

За пропозицією Володимира Бандурова було вирішено провести комітетські слухання на тему розвитку ядерної галузі та ядерної безпеки в Україні. Цей важливий захід планується провести вже на початку липня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *