Володимир Бандуров

Ветерани не підкачали!

2018 > Май > 18

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

У ці травневі дні команда ветеранів спорту Василівського району (капітан — Сергій Джуган) взяла участь у перших обласних сільських спортивних іграх ветеранів (віком 45+) і у загальному заліку посіла почесне перше місце.

Змагання відбулися у Веселому. Наші спортсмени доводили свою спритність у різних видах спорту, отож команда ветеранів футболу посіла ІІ місце, волейболіс­ти — ІІІ місце, на другій сходинці також  учасники змагань з настільного тенісу, шашок та дартсу. Так, наприклад, голова Балківської сільради Марія Радченко стала кращою у грі з шашок (І місце), у секретаря Балківської сільради Ірини Щербань — ІІ місце у метанні дротиків (дартс), друге місце у грі в шашки виборов і директор ФОК “Таврія” Роман Білка. Змагаючись з настільного тенісу, ІV місце посіла Тетяна Жаховська (в минулому — голова Малобілозерської сільради).

Загалом, всі учасники збірної команди ветеранів гідно захищали честь району і перемогли! І цією перемогою спортсмени щиро завдячують народному депутату Володимиру Бандурову, який надав фінансову підтримку, щоб команда поїхала у Веселе.

Вітаємо нашу збірну з перемогою і бажаємо нових спортивних досягнень!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *