Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Олега Протасова обрано першим віце-президентом ФФУ

2018 > Май > 25

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

24 травня відбувся XXI Конгрес Федерації футболу України, на якому було внесено зміни до керівних органів ФФУ. У Конгресі взяв участь народний депутат України, член виконкому ФФУ Володимир Бандуров.

На посаду першого віце-президента федерації делегатами конгресу було обрано Олега Протасова. На посаду віце-президента ФФУ був обраний Тарас Герула.

– Олег Протасов – це легенда українського футболу. Дуже мало є людей, які б дійсно так, як він, розбиралися у нашому футболі, які б жили цією грою, – підкреслив Володимир Бандуров. – Я переконаний у тому, що Олег Протасов є найкращою кандидатурою на цю посаду. Він багато років поспіль прославляв нашу країну на футбольному полі, і я впевнений, що і у якості першого віце-президента федерації зробить все можливе для розвитку гри мільйонів.

Також делегати конгресу звільнили зі складу Виконкому ФФУ Олександра Бандурка, Ігоря Кочетова, Артема Франкова, Євгена Краснікова, Романа Зозулю, Володимира Генінсона, Миколу Єрапунова, Віктора Безрука, Тараса Клима, Ярослава Грисьо, Петра Чілібі та Олександра Кудацького.

До Виконкому ФФУ було обрано Олега Протасова, Тараса Герулу, Андрія Бондаренка, Томаса Грімма, Анатолія Дем’яненка, Віктора Коваленка, Олександра Караваєва, Олександра Мелащенка, Валерія Новобранця, Олександра Пасічного, Олександра Шевченка, Ігоря Шопіна та Ігоря Шуховцева.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *