Володимир Бандуров

Представники депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою відвідають австрійський парламент

2018 > Май > 25

Рубрики Работа во фракции Верховной Рады.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

24 травня відбулося засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою. На засіданні головували народні депутати Володимир Бандуров та Володимир Вовк. Було розглянуто питання про стан політичного діалогу та економічного співробітництва з Австрійською Республікою. Також було обговорено питання щодо подальшої роботи депутатської групи у 2018 році.

Після виборів до Національної Ради Австрії, на початку 2018 року, в австрійському парламенті була сформована нова «Парламентська група Австрія-Україна» на чолі із представником Австрійської партії свободи Робертом Лугаром.

Під час засідання було обговорено напрямки та форми співпраці депутатської групи Верховної Ради України з новоутвореною «Парламентською групою Австрія-Україна». З метою налагодження та активізації співробітництва між сторонами було досягнуто домовленості щодо організації візиту наприкінці червня 2018 року до Австрії  представників українського парламенту – членів  депутатської групи. Народні депутати відзначили важливість поглиблення співробітництва з Австрійською Республікою та встановлення прямих контактів зі своїми австрійськими колегами за галузевим принципом.

– Австрія є стратегічним партнером для нашої країни в політичному і економічному плані, й ми розраховуємо на подальшу підтримку австрійської сторони у питанні інтеграції України в європейський простір. Тому для подальшого економічного та інвестиційного співробітництва необхідно відновлення та встановлення політичного діалогу з австрійськими парламентарями, – підкреслив головні напрямки роботи співголова депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою Володимир Бандуров.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *