Володимир Бандуров

Щасливої дороги, випускники!

2018 > Май > 29

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Наприкінці минулого тижня у загальноосвітніх школах Запорізької області відбулося свято останнього дзвоника. За даними Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, цього навчального року повну загальну середню освіту отримують 7964  випускники. Незабутнє для учнів випускних класів свято пройшло також і у всіх школах 79-го округу. З цією урочистою подією випускників привітав народний депутат України Володимир Бандуров.

«Зі смутком у серці ви прощаєтеся з рідною школою, з безтурботним дитинством, з улюбленими вчителями та вірними друзями і вступаєте у незвідане нове життя, – говориться у вітальному зверненні депутата. – Щиро бажаю кожному з вас отримати професію до душі, бути рішучими, працьовитими та наполегливими у досягненні поставленої мети. Тільки так ви досягнете бажаних результатів.  Це вашому поколінню будувати нову Україну – країну, якою ми всі будемо пишатися. Тож нехай ваш життєвий шлях буде щасливим та успішним!»

Яскравим та веселим було свято останнього дзвоника й у василівській гімназії «Сузір’я». Цього року гімназія проводжає у доросле життя 34 своїх випускників. Їх урочисто, під оплески, провели коридором, утвореним вишитими рушниками. Вчителі вітали своїх улюблених учнів зворушливими словами, а дитячі творчі колективи Василівки подарували випускникам запальні танці.

З цим навчальним закладом у Володимира Бандурова склалися давні дружні стосунки. Свого часу завдяки підтримці депутата було проведено капітальний ремонт приміщення гімназії із заміною вікон та дверей, з утепленням фасаду та покрівлі. А протягом останніх років депутат допомагає спортивним командам гімназії «Сузір’я». Подарував комплект м’ячів для гри у футбол, волейбол та баскетбол, а футбольній команді – спортивну форму.

Свято закінчилося, і тепер випускники складають свої перші відповідальні іспити – беруть участь у ЗНО і обирають вищі навчальні заклади, до яких будуть вступати. Зорієнтуватися серед величезної кількості вишів та зробити правильний вибір їм допоможе спеціальний розділ офіційного сайту Володимира Бандурова, який так і називається – «На допомогу абітурієнту».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *