Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров зустрівся з колективами сільських амбулаторій Кам’янсько-Дніпровського району

2018 > Июнь > 13

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

13 червня народний депутат України Володимир Бандуров працював на території свого виборчого округу. Одним з пунктів його робочого графіка є зустріч з колективами сільських закладів системи охорони здоров’я. Депутат має на меті оцінити готовність амбулаторій загальної практики сімейної медицини до роботи в умовах медичної реформи, почути думки самих медиків щодо корінних змін у галузі, а також поздоровити їх з професійним святом. Зустрічі з медичними працівниками Володимир Бандуров розпочав із закладів охорони здоров’я Кам’янсько-Дніпровського району.

Як переконався депутат, у Водянській амбулаторії загальної практики сімейної медицини практично створені достатні умови для надання своєчасних кваліфікованих послуг сільським жителям. Як говорять працівники амбулаторії, головне – це відремонтоване приміщення. Капітальний ремонт медичного закладу у Водяному було проведено минулого року на кошти соцекономсубвенції, виділення якої із державного бюджету добився Володимир Бандуров за підтримки жителів свого округу. На ремонтні роботи було витрачено 790 тис. гривень.

Колектив амбулаторії під час зустрічі з депутатом щиро подякував йому за увагу та підтримку. А Володимир Бандуров привітав сільських медиків з Днем медичного працівника й побажав, щоб їхня унікальна професія завжди цінувалася суспільством, а чесний та милосердний труд отримував достойну винагороду.

Побував цього дня Володимир Бандуров і у Дніпровці, зустрівся з працівниками місцевої амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Тут справи з якістю надання медичних послуг важко назвати прийнятними. І перш за все, говорять медики, це стосується самої будівлі амбулаторії, яка вимагає негайного ремонту. Ці проблеми депутату давно відомі. Більше того, він проводить консультації щодо оптимального їх вирішення.

Як повідомив депутат колективу Дніпровської амбулаторії, це може бути капітальний ремонт амбулаторії або навіть будівництво нового приміщення, яке відповідатиме всім сучасним вимогам. Це є цілком можливим, оскільки будівництво нових закладів загальної практики сімейної медицини на селі передбачається медичною реформою. А отже, кошти на це можна отримати вже у близькій перспективі.

Говорячи про стан сільської медицини, Володимир Бандуров зазначив, що саме в селах особливо відчувається дефіцит лікарів, особливо молодих кадрів:

– Отримавши престижну вищу медичну освіту, молодий лікар планує знайти застосування своїм знанням у сучасних медичних установах. Багато перспективних медичних працівників виїжджають за кордон  – у Чехію, Німеччину чи Польщу.

Саме тому, підкреслив депутат, необхідно створювати належні умови для лікарів на селі, як у професійному плані, так і на побутовому рівні:

– У сільських амбулаторіях медичні працівники – це, як правило, місцеві жителі, які люблять своє село, адже тут живуть їхні рідні, тут зростають діти. Але кваліфікованих сімейних лікарів на додаток до гарної зарплати необхідно забезпечити нормальним житлом з водопостачанням та опаленням, а також обладнаним робочим місцем і службовим транспортом.

А оскільки далеко не у всіх населених пунктах округу створені належні умови для сільських медиків, пошуками вирішення саме цих проблем наразі й опікується народний депутат.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *