Володимир Бандуров

Медики Дніпрорудного перемагають і у професії, і на футбольному полі

2018 > Июнь > 13

Рубрики Деятельность Благотворительного Фонда, Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

13 червня, напередодні Дня медичного працівника, на футбольному полі дніпрорудненського стадіону «Гірник» відбувся незвичайний матч. Родзинка полягала у тому, що в незвичному амплуа виступили авторитетні лікарі й відомі запорізькі журналісти. Проти команди медиків «Гіппократ» грала команда «Співдружність». За команду медиків, яку здавна очолює головний лікар міської лікарні Дніпрорудного Юрій Абросимов, виступили також депутат Василівської районної ради Сергій Каліман та помічник народного депутата Сергій Джуган. А за «Співдружність», окрім відомих запорізьких журналістів, серед яких кореспондент каналу «1+1» Яків Носков, зіграли знані у футбольному середовищі спортсмени Леонід Ключик та Іван Богатир. Також до складу команди журналістів увійшов народний депутат Володимир Бандуров, який показав майстерну гру і забив яскравий гол у ворота суперника.

Незважаючи на те, що це була товариська гра, пристрасті на полі вирували серйозні. Кожна команда викладалася по повній, гравці не шкодували сил і раз за разом йшли в атаку і штурмували ворота суперника. Воля до перемоги була дуже високою, а майстерності вистачало обом командам, тож і результат основного часу гри був відповідним – 2:2. Переміг «Гіппократ» лише по пенальті. Саме так прокоментували результат гри досвідчені вболівальники.

Але результат у товариському змаганні не головне.

– Головним є те, – зазначив по закінченні матчу Володимир Бандуров, – що це була гра справжніх чоловіків, гра напружена, але одночасно й коректна. На поле вийшли не просто вмілі футболісти, готові до гарячих сутичок, а виважені й порядні люди, які грають у чесну гру. Я – за чесну гру, і не лише на футбольному полі. Я – за чесну гру і в житті, і в політиці. Тільки діючи відверто, чесно й порядно в будь-якій ситуації, ми досягнемо успіху.

Товариська гра закінчилася врученням призів від благодійного фонду «Під покровом Богородиці» та від Запорізького залізорудного комбінату. Від благодійного фонду, почесним президентом якого є Володимир Бандуров, обидві команди отримали по 5 тисяч гривень, комплекти футбольних м’ячів та спортивну форму.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *