Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров поздоровив медичних працівників з професійним святом

2018 > Июнь > 14

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Народний депутат України Володимир Бандуров в рамках своєї робочої поїздки у виборчий округ 14 червня відвідав освітні та медичні заклади Василівського району. Поспілкувався з колективами Василівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та Степногірської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. А після відкриття нового футбольного майданчика зі штучним покриттям разом із заступником голови Запорізької облдержадміністрації Е. Слепян відвідав Василівську центральну районну лікарню. Метою зустрічі депутата з медичними працівниками було, у першу чергу, привітання їх із професійним святом, а також обговорення принципів реформування системи охорони здоров’я.

– Те, що ви робите для своїх пацієнтів, неможливо переоцінити, – відзначив Володимир Бандуров, вітаючи колективи лікарень з Днем медичного працівника. – Не рахуючись із часом, не шкодуючи сил і навіть часто забуваючи про особисте життя, ви боретеся за здоров’я людей. Ваша професія дійсно унікальна, адже медицину обирають саме такі люди, люди з великим серцем, які чужий біль сприймають як особистий і завжди стоять на охороні найдорожчого – життя та здоров’я людини. Щиро бажаю, щоб ваш досвід, знання і вміння приносили відмінний результат, щоб ваш труд був достойно оцінений і державою, і суспільством!

А щоб лікарям було затишніше та комфортніше у рідкі хвилини відпочинку на робочому місці, депутат подарував чайні сервізи кожному колективу.

Та найголовнішим у цих зустрічах було обговорення самого змісту медичної реформи і тих пересторог, з якими медики зіткнулися вже у перші місяці запровадження її у життя.

– Так, багато в чому реформа дійсно є недосконалою, – погодився із фахівцями Володимир Бандуров, – і всі ці недоліки необхідно буде виправляти вже в процесі реформування. Але, погодьтеся, залишати й надалі стару систему охорони здоров’я було вже просто неможливо. І вам, і вашим пацієнтам були потрібні зміни на краще. Але змінити все і відразу не вдається. У всіх країнах, де таку реформу вже провели, це займало декілька років. Я сподіваюся, що вже зовсім скоро ви переконаєтеся у тому, що ми пішли правильним шляхом. По-іншому будуть організовані амбулаторії, виросте престиж сімейного лікаря, покращиться матеріальна база лікарень, підвищиться рівень вашого особистого достатку. Зміни відбудуться, але не за один день, місяць чи навіть рік.

Оглянув депутат і відділення Василівської районної лікарні, поспілкувався з медперсоналом та пацієнтами. І переконався у високому рівні професіоналізму наших лікарів. Про це красномовно свідчить такий цікавий факт. У пологовому відділенні знаходиться молода жінка, яка зараз живе і працює у Польщі, але народжувати дитину приїхала до рідної Василівки. По-перше, тому, що хоче, щоб малюк був громадянином України, а по-друге – довіряє василівським медикам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *