Володимир Бандуров

Народний Депутат України

У Василівці з’явився перший в регіоні футбольний майданчик зі штучним покриттям

2018 > Июнь > 14

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

День 14 червня став знаковим для прихильників футболу Василівського району. Саме цього дня на стадіоні КЗ «ФОК» Таврія» у Василівці відбулося урочисте відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям – першого у регіоні. Помилуватися унікальним футбольним полем зібралися сотні спортсменів. У святковій церемонії взяли участь народний депутат України Володимир Бандуров, заступник голови Запорізької облдержадміністрації Е. Слепян, заступник голови обласної ради Владислав Марченко, голова обласної федерації футболу Віктор Межейко, голова Василівської райдержадміністрації Валерій Кошеленко. Першою ластівкою назвав цей майданчик зі штучним покриттям Володимир Бандуров, який є почесним президентом благодійного фонду «Розвиток футболу України» та членом Виконкому Федерації футболу України. Саме він був ініціатором облаштування стадіонів у населених пунктах свого округу сучасними футбольними полями, і сьогодні його плани почали втілюватися у життя.

– У нас з’явився сучасний футбольний майданчик, про який ми всі довго мріяли, – звернувся народний депутат до присутніх на урочистостях. – У минулому році ми започаткували на території нашого округу реалізацію масштабної програми, метою якої є підтримка дитячих спортивних команд та пропаганда здорового способу життя серед учнівської молоді. Розпочати вирішили з футболу – найпопулярнішої серед школярів гри, яка не лише приносить їм задоволення, а й дозволяє покращити фізичну форму, бути здоровими та активними. В рамках цієї програми ми придбали для загальноосвітніх та спортивних шкіл округу 1450 футбольних м’ячів. А другий наш масштабний крок у цьому напрямку ви спостерігаєте зараз. Я мрію про те, щоб такі ж сучасні футбольні поля з’явилися у кожному місті та селі нашого округу.

Ці плани Володимира Бандурова є втіленням одного з основних пунктів його програми, а саме – турбота про підростаюче покоління, забезпечення належних умов для всебічного розвитку дітей.

– Наші діти, наша талановита молодь заслуговують на те, щоб мати можливість сповна реалізувати себе і у шкільних кабінетах, і на спортивному майданчику. Тільки так вони стануть всебічно розвиненими особистостями, – переконаний депутат. – Маючи можливість тренуватися та грати у футбол на полях з покриттям високої якості, обдаровані спортсмени не лише отримуватимуть задоволення від гри, а й зможуть досягти високого рівня майстерності. І я переконаний у тому, що в недалекому майбутньому ми побачимо наших юнаків в основному складі кращих футбольних клубів Украйни – і в київському «Динамо», і в «Шахтарі», і у запорізькому «Металургу».

Право першого символічного удару по м’ячу на новому футбольному майданчику отримали  Володимир Бандуров та Віктор Межейко. А після офіційного відкриття на поле вибігли наймолодші спортсмени Василівки – розпочалися «Веселі старти».

У тому, що саме Василівка стала першим містом, у якому з’явився сучасний футбольний майданчик, є велика заслуга і голови районної федерації футболу Сергія Джугана. Його вагомий особистий внесок у пропаганду та розвиток спорту у Василівському районі був відзначений грамотою Запорізької облдержадміністрації.

         

Довідково. На обладнання футбольного майданчика зі штучним покриттям у Василівці було використано 750 тис. грн. із державного бюджету, 330 тис. грн. – із обласного та 449 тис. грн. із районного бюджету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *