Володимир Бандуров

Народний Депутат України

У медико-санітарній частині міста Енергодара відкриється відділення гемодіалізу

2018 > Июнь > 14

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

14 червня в рамках роботи у своєму виборчому окрузі народний депутат Володимир Бандуров відвідав Енергодар. Він привітав працівників закладів охорони здоров’я з Днем медичного працівника і оглянув новостворене відділення гемодіалізу у медико-санітарній частині №1, яке розпочне роботу вже з 5 липня. Поява такого необхідного для міста енергетиків медичного відділення стала можливою завдяки наполегливій, планомірній роботі Володимира Бандурова. Балотуючись до Верховної Ради, він дав енергодарцям тверду обіцянку добитися відкриття у місті центру гемодіалізу, що збереже життя людям, яких спіткала страшна хвороба. Депутат доклав багато зусиль для реалізації цього масштабного проекту – звертався за підтримкою до профільних державних структур, до обласної держадміністрації, допомагав з підготовкою спеціалістів, підтримував керівництво медичного закладу у питаннях проведення ремонту приміщень.

І ось нарешті масштабна співпраця принесла бажаний результат. У новому відділенні вже практично все готово для прийому пацієнтів. Перш за все, це медичний персонал, який пройшов необхідну підготовку, – лікар, три медсестри та три санітарки. Ще один лікар проходить профільне навчання. Весь процес з надання послуг хворим куруватиме завідувач реанімаційним відділенням МСЧ.

Як зазначають спеціалісти, відділення гемодіалізу у Енергодарі має найсучасніше в області обладнання, яке забезпечить високу якість послуг для людей з хронічною нирковою недостатністю. У відділенні встановлено 9 апаратів, за допомогою яких процедуру гемодіалізу зможуть проходити до 20 пацієнтів на добу. Такий обсяг надання послуг забезпечить потреби не лише жителів Енергодару та Кам’янсько-Дніпровського району, а й населених пунктів прилеглих районів, які наразі вимушені проходити гемодіаліз в обласному центрі. Про високий рівень новоствореного відділення красномовно свідчить розмір коштів, витрачених на його облаштування, – 12 млн. гривень.

Володимир Бандуров високо оцінив результати спільної роботи і колективу МСЧ, і міської влади, і всіх структур, які долучилися до цього масштабного проекту. А виступаючи перед енергодарськими медиками у приміщенні міської ради, щиро привітав їх з професійним святом – Днем медичного працівника.

–  Лікарі – це особливі люди, наділені від природи даром цілительства. Життя ваших пацієнтів рятують не карети «швидкої допомоги» чи медичне обладнання. Здоров’я їм повертають ваші вмілі руки, ваші знання та досвід, вміння за лічені секунди прийняти вірне рішення – і вийти переможцем у жорстокій битві за життя, – зазначив у вітальній промові депутат. – Давши клятву Гіппократа, ви все своє життя присвячуєте цьому високому покликанню. Кожен з вас готовий у будь-яку мить рятувати тих, кого спіткала біда. Щиро бажаю, щоб ваша унікальна професія завжди цінувалася суспільством, а ваш милосердний труд і безсонні ночі отримували достойну винагороду. Нехай ваш досвід, знання і вміння повертають пацієнтам найбільшу цінність – здоров’я!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *