Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров поздоровив з відзнакою голову Комишуваської селищної ради Юрія Карапетяна

2018 > Июнь > 27

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Напередодні головного державного свята – Дня Конституції України – голова облдержадміністрації Костянтин Бриль нагородив грамотою Запорізької обласної державної адміністрації голову Комишуваської селищної ради Оріхівського району Юрія Карапетяна. Цю відзнаку селищний голова отримав за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізької області та з нагоди Дня Конституції України. Народний депутат Володимир Бандуров поздоровив Юрія Карапетяна із заслуженою нагородою та побажав йому подальших успіхів у роботі на благо Комишуваської  громади.

Депутат зазначив, що, віддавши свої голоси за Юрія Карапетяна під час виборів селищного голови, жителі сіл, які входять до Комишуваської об’єднаної громади, прийняли правильне рішення. Вони довірили забезпечувати розвиток своєї громади людині відповідальній, професійній, креативній і у хорошому розумінні слова амбітній. Дякуючи наполегливості та вмілому керівництву Юрій Володимирович за досить короткий термін вже продемонстрував ефективність своєї діяльності, вивів свою громаду в число передових у Запорізькій області і втілив низку планів щодо покращення соціальної сфери. Прикладом цього є відновлена амбулаторія та один з кращих в області відремонтований будинок культури.

Велику підтримку у реалізації цих проектів надав Комишуваській об’єднаній громаді народний депутат. Але основні спільні досягнення, наголошує Володимир Бандуров, ще попереду. Разом з селищним головою вони намітили до виконання ще цілий ряд соціальних проектів, які створять комфортні умови для жителів села.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *