Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Привітання Володимира Бандурова з Днем Конституції України

2018 > Июнь > 27

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю вас з головним державним святом – Днем Конституції України!

Конституція гарантує громадянам основні права та свободи, і головне – право кожного на гідне життя, на власну думку й свободу дій. Прийняття  28 червня 1996 року нашого Основного закону продемонструвало всьому світу наше непохитне прагнення до побудови в Україні європейської, демократичної, суверенної держави.

Демократичний шлях розвитку не був легким в жодній країні світу, кожна розвинена на сьогодні держава пройшла десятиліття формування розвиненого суспільства. І нам також належить нашими спільними зусиллями поступово, крок за кроком будувати  вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу. Я переконаний у тому, що українці як розумна, працьовита та творча нація створять конституційно розвинену, правову європейську Україну. А у заможній демократичній країні і люди живуть у радості та достатку.

Бажаю всім вам щастя, благополуччя і віри у світле майбутнє України! Давайте працювати разом над звершенням усіх наших планів заради світлого майбуття нашого спільного дому – України!

Володимир БАНДУРОВ, народний депутат України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *