Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Енергодарські поліцейські отримали для патрулювання п’ять автомобілів «Рено»

2018 > Июль > 05

Рубрики Работа в округе, События в фото.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

5 липня Енергодарський міський відділ національної поліції отримав поповнення свого автопарку – п’ять сучасних автомобілів «Рено». Всі новенькі авто оснащені усіма необхідними засобами для ефективного патрулювання вулиць міста і  зроблять більш ефективним та оперативним забезпечення порядку в Енергодарі. В урочистій церемонії вручення автомобілів поліцейським патрульним взяли участь народний депутат Володимир Бандуров, голова Запорізької обласної держадміністрації Костянтин Бриль та мер Енергодара Павло Музика.

Особовий склад міського відділу нацполіції вишикувався на центральній площі Енергодара, навпроти міського палацу культури «Сучасник». Перш ніж розпочалася процедура вручення ключів від автомобілів, поліцейські отримали привітання зі своїм професійним святом, яке вчора відзначалося в Україні.

– День Національної поліції – це свято тих, хто на перше місце ставить закон і порядок, хто за покликом серця прийшов служити у нову поліцію, – зазначив Володимир Бандуров, звертаючись до особового складу міського відділу поліції. – Ви виконуєте вкрай важливі завдання із забезпечення охорони правопорядку у рідному місті. Вдень і вночі ви проводите рейди і патрулюєте вулиці, боретеся зі злочинністю і захищаєте добропорядних громадян, стежите за безпекою дорожнього руху. Ваша увага до людей, готовність прийти на допомогу у будь-якій складній ситуації вселяють упевненість: безпека кожного громадянина – в ваших надійних, професійних руках. За три роки діяльності Національної поліції ми вже звикли до того, що достатньо лише набрати 102  – і ви прийдете на допомогу. Дякуємо вам за чесну службу, за сумлінне ставлення до своїх професійних обов’язків, за вашу щирість, відкритість та милосердя! Нехай ваша служба буде безпечною, гідною і шанованою людьми.

Кращі поліцейські були відзначені нагородами – грамотами та подяками Енергодарської міської ради. А кращі патрульні екіпажі отримали з рук народного депутата, губернатора та мера ключі від автомобілів «Рено», які стояли тут же, на площі. Віднині вони вірно служитимуть енергодарській поліції і разом зі своїми екіпажами забезпечуватимуть спокій та порядок на вулицях міста енергетиків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *