Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Народний депутат Володимир Бандуров та запорізький губернатор Костянтин Бриль відкрили відділення гемодіалізу в Енергодарі

2018 > Июль > 05

Рубрики Наш округ, Работа в округе, События в фото.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

5 липня у медико-санітарній частині №1 міста Енергодара розпочало роботу відділення гемодіалізу. Ця подія стала визначною перш за все для сотень людей, здоров’я і навіть життя яких напряму залежить від вчасного та ефективного проведення цієї медичної процедури. Відтепер для  проходження гемодіалізу вони не повинні діставатися обласного центру і зможуть отримувати цю медичну послугу безпосередньо у рідному місті. Свого часу, балотуючись до Верховної Ради, Володимир Бандуров на зустрічі з енергодарцями дав тверду обіцянку добитися відкриття у місті гемодіалізного центру. Свою обіцянку депутат виконав. Разом з Володимиром Бандуровим участь у церемонії урочистого відкриття відділення гемодіалізу взяв голова Запорізької обласної держадміністрації Костянтин Бриль.

Як зазначив Володимир Бандуров, до реалізації цього масштабного проекту долучилися сотні людей – і облдержадміністрація, і мерія Енергодара, і депутатський корпус обласної та міської рад, і колектив медико-санітарної частини, і громадські організації та активісти. Була проведена велика робота – це й виділення бюджетних коштів, і проведення тендерів із закупівлі найсучаснішого обладнання та витратних матеріалів, і підготовка профільних спеціалістів, і ремонт приміщень.

Вітаючи енергодарців з цією спільною перемогою, Володимир Бандуров наголосив:

– Ми всі сьогодні бачимо, яких вагомих результатів можна досягти, якщо за справу взятися гуртом, якщо поставити перед собою мету і планомірно та наполегливо її досягати. Відкриття цього відділення стало для мене принциповим. І не лише як для депутата, який завжди повинен виконувати те, що пообіцяв виборцям, а і як просто для людини, яка не звикла відступати перед труднощами. Це моє життєве кредо – завжди досягати поставленої мети. І я дуже радий, що ці мої життєві принципи розділяє кожен з вас, кожен, хто у нашу спільну перемогу доклав часточку своєї праці.

Окремо депутат подякував ветерану служби охорони здоров’я, голові громадської організації «Віра та життя» Ніні Тіхомировій, яка першою підняла питання про створення у Енергодарі гемодіалізного центру і стала найнадійнішим соратником Володимира Бандурова у досягненні цієї мети. Відзначаючи великий внесок Ніни Іванівни у проект, депутат вручив їй подяку за плідну співпрацю. Завдячуючи наполегливій та невтомній праці Ніни Тіхомирової сотні людей отримали шанс на життя, і віднині про це сповіщатиме табличка на приміщенні відділення гемодіалізу.

Після церемонії відкриття головний лікар МСЧ №1 Людмила Кульпіна продемонструвала народному депутату та губернатору кабінети та медичне обладнання. Про високий рівень новоствореного відділення красномовно свідчить розмір коштів, витрачених на його облаштування, – 12 млн. гривень. До речі, у новому відділенні встановлено найсучасніше в області обладнання, яке забезпечить високу якість послуг для людей з хронічною нирковою недостатністю. Завдяки одночасній роботі дев’яти апаратів процедуру гемодіалізу зможуть проходити до 20 пацієнтів на добу. Це дозволяє забезпечити потреби не лише жителів Енергодару та Кам’янсько-Дніпровського району, а й населених пунктів інших прилеглих районів. У відділенні гемодіалізу працює медичний персонал, який пройшов відповідну підготовку і має необхідну кваліфікацію. Куруватиме їхню роботу завідувач реанімаційним відділенням МСЧ.

Володимир Бандуров побажав колективу медичного закладу успіхів у благородній справі, а всім пацієнтам, які будуть отримувати послуги нового центру, – повернення здоров’я і віри у свої сили та у майбутнє.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *