Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров взяв участь у святкуванні Дня Преображенської об’єднаної громади

2018 > Июль > 06

Рубрики Работа в округе, События в фото.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

6 липня Преображенська громада Оріхівського району відзначала третю річницю свого доленосного рішення щодо об’єднання п’яти сільських рад. Саме під час святкування Дня Івана Купала у 2015 році було вирішено утворити об’єднану громаду, і тепер щорічно у цей день жителі всіх п’ятнадцяти населених пунктів збираються разом, щоб підвести підсумки діяльності громади, вшанувати кращих працівників та окреслити плани на майбутнє. На святкування Дня громади запросили й народного депутата Володимира Бандурова, який тут часто буває і постійно допомагає преображенцям у вирішенні питань соціально-економічного розвитку.

– Усього за три роки ваша громада стала взірцем для громад, які лише почали процес об’єднання. На вас рівняються, з вас беруть приклад, ваш досвід переймають, – зазначив Володимир Бандуров у своїй вітальній промові. – Вам вже вдалося вирішити питання, які відкладалися роками. Це і капітальні ремонти комунальних об’єктів, і освітлення вулиць, і придбання шкільних автобусів, медичних автомобілів та іншої, вкрай необхідної для села техніки. А ще – створення нових робочих місць, що є особливо важливим. Маючи такий потужний потенціал, ви тепер можете з упевненістю дивитися у майбутнє і планувати та реалізовувати найсміливіші проекти, які зроблять ваше життя і життя ваших дітей комфортним, заможним та щасливим.

Дійсно, після об’єднання  в рази збільшилася дохідна частина бюджету Преображенської громади. Так, вже у 2016 році до бюджету надійшло 26 млн. грн., що було майже втричі більше, ніж у 2015 році.

Але, зазначив депутат, гроші ефективно працюють лише там, де ними розпоряджається чесна, відповідальна та професійна людина. Саме таким керівником є Володимир Сідун, якого преображенці обрали своїм головою. Усього за три роки він вивів свою громаду в число кращих у Запорізькій області.

Володимир Бандуров пообіцяв преображенцям свою повну підтримку у втіленні планів розвитку громади:

– Ми з вами були разом і в будні, і в свята. А попереду ще дуже велика робота, яка вимагає відповідальності, злагоди та взаємної довіри. І я переконаний, що нашими спільними зусиллями ми обов’язково доб’ємося, що з року в рік ваші села будуть рости й розвиватися, ваші власні господарства ставатимуть більш заможними. І молодь цінуватиме свою малу батьківщину й залишатиметься у рідному селі. Бажаю кожній вашій сім’ї щастя та достатку, миру та злагоди!

Після урочистої частини розпочалося святкування Дня громади. Подарунком від депутата став концерт за участі народної артистки України Алли Кудлай, а також переможця телешоу «Х- фактор» та «Україна має талант!» Євгена Літвінковича. А сільський вокально-інструментальний колектив отримав у подарунок від Володимира Бандурова ударну установку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *