Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров виконав обіцянку: у села Оріхівського району прийшла вода

2018 > Июль > 06

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Два місяці тому, під час роботи у Оріхівському районі, Володимир Бандуров зустрічався з жителями сіл Новотаврійське, Вільне та Кирпотине. Вони попросили депутата про допомогу з будівництвом водопроводу, який мав забезпечити їх водою ще декілька років тому. Підтримки у вирішенні цього вкрай важливого для них питання селяни не дочекалися ні від районної, ні від обласної влади. Депутат тоді попередньо ознайомився з проблемою і пообіцяв знайти шляхи для її вирішення. І вже через два місяці Володимир Бандуров знову зустрівся з жителями Кирпотиного та Вільного.

Нагадаємо, на будівництво водопроводу, який, за проектом, мав подати воду до цих населених пунктів, були виділені належні кошти з обласного бюджету. За умови вчасного освоєння цих коштів будівництво водопроводу мало закінчитися ще рік тому. Проте, цього не сталося з вини обласного управління капітального будівництва, яке не провело своєчасно тендер на виконання робіт. На численні звернення сільських громад ніхто так і не прореагував.

В результаті, проблема селян стала проблемою і народного депутата. Володимир Бандуров провів конструктивну розмову з представниками громад, ознайомився з їхнім баченням ситуації, вислухав пропозиції. І взяв питання на свій особистий контроль. А далі –  спільно з обласним керівництвом знайшов можливість у найкоротший термін закінчити будівництво водопроводу.

6 липня Володимир Бандуров відвідав Кирпотине та Вільне, оглянув результати будівництва і особисто переконався у тому, що жителі села таки отримали воду. Свою обіцянку депутат виконав. Люди щиро дякували йому за підтримку і з радістю демонстрували працюючий водопровід. Під час зустрічі з громадами Володимир Бандуров пообіцяв їм і надалі тримати це питання на контролі і залишив номер телефону, за яким вони можуть звертатися до нього у разі виникнення проблем з подачею води у їхні села.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *