Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров привітав команду ДЮСШ «Таврія» з успішним виступом на Всеукраїнському футбольному чемпіонаті

2018 > Июль > 06

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

6 липня, під час робочої поїздки до Василівського району, народний депутат Володимир Бандуров зустрівся з юними футболістами команди ДЮСШ  «Таврія», які нещодавно стали срібними призерами чемпіонату України. З василівським комунальним закладом «ФОК «Таврія» Володимира Бандурова, члена Виконкому Футбольної федерації України і почесного президента благодійного фонду «Розвиток футболу України», пов’язують давні дружні стосунки. Депутат постійно надає допомогу цьому фізкультурно-оздоровчому комплексу та підтримує талановитих юних спортсменів з місцевої ДЮСШ «Таврія», які тут тренуються. А нещодавно, 14 червня, на стадіоні КЗ «ФОК» Таврія» відбулося урочисте відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям, яке з’явилося за ініціативою народного депутата. Це сучасне футбольне поле є виконанням одного з основних пунктів програми Володимира Бандурова із забезпечення належних умов для всебічного розвитку дітей.

Саме тут відбулася зустріч депутата з юними футболістами. Хлопці поділилися враженнями від своєї участі у Всеукраїнському футбольному чемпіонаті. Право на участь у чемпіонаті вибороли 14 дитячих команд з усієї України. Тож боротьба за вихід до фіналу була по-справжньому запеклою. Але талановиті василівські футболісти показали достойну гру, і у підсумку команда ДЮСШ  «Таврія» посіла друге місце й отримала срібні медалі чемпіонату.

Володимир Бандуров привітав футболістів з цим досягненням і подарував їм 20 комплектів спортивної форми та футбольні м’ячі.

– Я щиро бажаю вашій команді нових спортивних перемог, – сказав, звертаючись до футболістів та тренерів команди, народний депутат. – А кожному з вас – високих досягнень в улюбленій грі. Пройде зовсім небагато часу, і ви станете дорослими й зможете грати у великий футбол. І я вірю в те, що згодом ми побачимо вас у складі найпрестижніших команд Прем’єр-ліги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *