Володимир Бандуров

Народний Депутат України

У Малій Білозерці пройшов традиційний міжнародний мистецький пленер «Дивосвіт-2018»

2018 > Июль > 06

Рубрики Работа в округе, События в фото.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

З 16 червня по 5 липня у Малобілозерській спеціалізованій естетичній школі-інтернаті «Дивосвіт» пройшов традиційний, ХІІ міжнародний мистецький пленер «Дивосвіт-2018». Проведення тут мистецького заходу міжнародного масштабу налічує вже 12 років. А саме цю унікальну школу-інтернат, асоційовану ЮНЕСКО, майстри скульптури вибрали для спільного пленеру не випадково. Естетична школа успішно відроджує національні традиції кераміки, живопису та гончарного мистецтва, яким славилися пращури Малої Білозерки Василівського району. Цього року у проведенні міжнародного пленеру взяли участь скульптори з Чехії, Словаччини, Білорусі, а також з українських міст – Києва, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Ужгорода, Кременчука. У церемонії закриття пленеру «Дивосвіт-2018», яка відбулася 5 липня, взяли участь народний депутат Володимир Бандуров, голова Запорізької обласної держадміністрації Костянтин Бриль, депутат Запорізької обласної ради Катерина Луценко та голова Василівської райдержадміністрації Валерій Кошеленко.

Гості оглянули мистецьку виставку робіт учасників пленеру. Філігранно виконані скульптури з каменю, глини та інших матеріалів вражають оригінальністю, злетом фантазії митців, їхньою любов’ю до мистецтва та високим рівнем майстерності.

– З творчим колективом педагогів та вихованців школи-інтернату «Дивосвіт» я познайомився ще у 2012 році, – зазначив Володимир Бандуров. – Я високо ціную глибоку повагу до народних традицій та успішний розвиток талановитої молоді, якими славиться цей заклад. Тож завжди намагаюся підтримувати всі благородні починання колективу зі збереження традицій народного промислу. Неодноразово бував і на відкритті традиційних міжнародних пленерів. А от на церемонії закриття я вперше. Сьогодні я зрозумів, чому свій мистецький захід ви назвали «Дивосвітом». Все, що ми сьогодні тут побачили, – це дійсно справжнє диво. Своїми талановитими руками ви справді створюєте неймовірної майстерності красу. Ваш пленер є безцінною мистецькою перлиною, яка вражає і породжує відчуття прекрасного.

За результатами проведення ХІІ міжнародного мистецького пленеру «Дивосвіт-2018» буде виготовлено каталог із зразками кращих скульптурних композицій. А самі витвори мистецтва залишаться у Малій Білозерці і радуватимуть глядачів своєю неповторною красою.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *