Володимир Бандуров

Народний Депутат України

У Оріхові відбувся десятий, ювілейний турнір з пляжного волейболу

2018 > Июль > 06

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Перебуваючи з робочим візитом у Оріхівському районі, народний депутат України Володимир Бандуров взяв участь у відкритті десятого, ювілейного турніру з пляжного волейболу «Конка». Улюблений оріхівцями спортивний захід традиційно проводиться на березі мальовничої річки Конки. Для участі у цих спортивних змаганнях до Оріхова прибули понад десять команд з пляжного волейболу з усіх куточків України. Турнір відкрили, окрім народного депутата, мер Оріхова Сергій Герасименко та голова райдержадміністрації Максим Проценко.  

На турнірі представлені команди за трьома віковими категоріями – юнаки, дівчата та ветерани спорту. Серед учасників – відомий спортсмен, чемпіон світу з пляжного волейболу Микола Бабич та три срібних призери юнацького чемпіонату Європи. Є також і переможці обласного турніру, а ще – ветерани, які мають неабиякий досвід участі у змаганнях попередніх років. А отже, боротьба за нагороди у кожній віковій категорії має бути серйозною.

Звертаючись до учасників змагань та численних вболівальників, Володимир Бандуров зазначив, що Конка, на березі якої проводиться турнір, є і його рідною річкою, яка протікає й через Пологи, де пройшло дитинство депутата. Тож, вітаючи волейболістів і бажаючи їм успішного виступу на турнірі, він відзначив ініціативність своїх земляків, жителів Оріхова, які люблять спорт і з року в рік збирають на ці престижні змагання волейболістів з усієї України.

А тим активістам, які щороку долучаються до проведення волейбольного турніру, депутат вручив подяки за вагомий особистий внесок у розвиток спорту у Оріхівському районі та за виховання талановитих спортсменів. Подяки отримали приватний підприємець Олександр Онищенко, ветеран спорту Юрій Шкуро, тренер з волейболу Віктор Жильцов. Відзначив подяками депутат і юних волейболістів, переможців обласних змагань, – Данила Яворського, Богдана Аршукова, Далілу Яворську та Анастасію Галутву.

У подарунок від депутата команди-учасниці отримали волейбольні м’ячі. Але головний подарунок чекає на переможців змагань після завершення турніру. Команди, які посядуть перше місце у кожній з трьох категорій, отримають грошовий приз у розмірі 5 тисяч гривень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *