Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Україну відвідають австрійські парламентарі

2018 > Июль > 20

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

13 липня  народний депутат України Володимир Бандуров, співголова депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою, зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер. Під час зустрічі було обговорено організацію відвідування австрійськими парламентаріями, членами групи «Австрія-Україна», нашої країни.

На початку 2018 року в австрійському парламенті – Національній Раді – відбулися вибори. Була сформована нова «Парламентська група Австрія-Україна» на чолі із представником Австрійської партії свободи Робертом Лугаром. В середині червня цього року українська делегація на чолі з Володимиром Бандуровим відвідала Відень та провела зустріч з австрійськими колегами. Саме тоді й було вирішено провести візит у відповідь австрійських парламентарів до України.

Відвідування України австрійськими парламентарями  планується восени цього року. Головною метою візиту стане знайомство з нашою країною, з роботою Верховної Ради та обговорення конкретних дій в рамках співпраці двох парламентів. Сторони планують розглянути перспективи подальшого економічного співробітництва, законодавчого забезпечення інвестиційного клімату в Україні, залучення австрійських інвестицій в економіку нашої держави.

Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою була створена за ініціативою Володимира Бандурова у лютому 2015 року, відразу ж після обрання нового українського парламенту. До неї увійшли 60 народних депутатів, які представляють усі парламентські фракції. До  «Парламентської групи Австрія-Україна» наразі входять 14 австрійських депутатів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *