Володимир Бандуров

Володимир Бандуров подарував поїздку до аквапарку та виставу у дельфінарії дітям із Василівського та Оріхівського районів

2018 > Август > 03

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Цієї радісної події діти чекали з нетерпінням. Поїздки до курортної Кирилівки з розвагами у аквапарку та відвідуванням вистави у дельфінарії народний депутат Володимир Бандуров організовує для дітей свого виборчого округу вже протягом декількох років. Понад тисячу малюків з різних міст та сіл округу вже побували у таких поїздках. Переважно це діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти ветеранів АТО, а також обдаровані діти, які мають значні досягнення у творчих конкурсах та олімпіадах. Цього разу у подорож відправилися сто дітей з Малої Токмачки, Преображенки, Таврійського, Комишувахи Оріхівського району та із сіл П’ятихатки, Кам’янське, Степногірськ і Приморське Василівського району. Дехто з них про аквапарк лише чув, а тепер, завдяки ініціативі депутата, зміг тут побувати і отримати неперевершені емоції. 

Рано вранці 2 серпня на комфортабельних автобусах у супроводі дорослих відправилися малюки на Азовське узбережжя. Протягом усього дня вони каталися з численних гірок аквапарку «Острів скарбів», купалися у басейні і загоряли. Потім смачно пообідали, а далі на них чекала ще одна цікава екскурсія – до дельфінарію. Без сумніву, цей день відпочинку вони запам’ятають надовго. І діти охоче діляться своїми враженнями.

Денис Безпалько, Приморське, Василівський район:

– Я дуже радий, що моя мрія здійснилася і я потрапив нарешті у аквапарк! Я добре вчусь, тому мене сюди і запросили. Мені приємно, що мої труди помітили і оцінили. Я знав, що у аквапарку можна купатися в басейнах, з’їжджати з гірок і плавати. Готуючись до поїздки, вирішив взяти маску, щоб, коли буду плавати, можна було бачити дно. А ще мені подобаються всі гірки, вони такі довгі і високі! Цю поїздку для нас організував депутат Бандуров, і ми всі йому за це дуже вдячні!

Катерина Шарун, Комишуваха, Оріхівський район:

– Я сюди приїхала вперше, раніше такого дива я ще не бачила. Мене дуже вразили гірки, я на таких ще ніколи не каталася. Ми дуже вдячні всім дорослим, які нам подарували це свято!

Степан Власенко, Камянське, Василівський район:

– Я вперше в аквапарку, і мені тут дуже подобається! Я вже плавав у басейні, зараз спробую спускатися з гірок, які вони величезні і красиві! Я приїхав сюди зі своїм другом Максимом і подружкою Софією. Ми з друзями дуже чекали на цей день, коли нарешті поїдемо в аквапарк, а ще нам дуже цікаво подивитися на дельфінів. Дуже всім дякую, що я сюди приїхав, а особливо – нашому депутату Бандурову за те, що він нас запросив.

Вікторія Улітенко, Оріхів:

– Дякую Володимиру Володимировичу Бандурову за цю поїздку, за те, що турбується про наш відпочинок! Я тут побачила великі гірки, басейн, все тут дуже незвичне і цікаве. А особливо класні великі гірки! Батьки мене б саму сюди не привезли, у них немає для цього можливості.

Єгор Шилін, Комишуваха, Оріхівський район:

– Мені дуже сподобалося те, що в аквапарку так багато різноманітних гірок, можна вибрати будь-яку. Найбільше мені сподобалося з’їжджати з білої гірки, вона дуже велика, на ній можна крутитися по колу, тоді стає і радісно, і трішечки страшно. Ми чекали цього свята, ми так хотіли тут побувати! Величезне спасибі всім, хто це для нас зробив!

А педагоги, що супроводжували дітей у цій екскурсії, розповіли, яке значення має цей захід, особливо для дітей, батьки яких не мають можливості порадувати своїх малюків цікавим та корисним відпочинком під час літніх канікул.

Ольга Малиночка, с. Приморське, Василівський район:

– Сьогодні до аквапарку приїхали дітки пільгових категорій і обдаровані школярі із Василівського району. Таку можливість їм подарував Володимир Володимирович Бандуров, за що ми, і педагоги, і батьки, йому дуже вдячні. Адже більшість батьків в наш час не мають можливості оздоровити дітей на морі. А позитивні емоції влітку, які приносить такий, як сьогодні, відпочинок, – це, мабуть, найкраще, що можна зараз зробити для наших дітей.

Оксана Дорофєєва, головний спеціаліст з питань внутрішньої політики Оріхівської райдержадміністрації:

– Ця екскурсія є дуже важливою для дітей, особливо з огляду на те, що це діти пільгової категорії: діти-сироти, діти, які знаходяться під опікою або в прийомних сім’ях, діти учасників і ветеранів АТО, також є діти з малозабезпечених сімей та сімей, які опинилися в складних життєвих умовах. Ми привезли сорок дітей з Оріхівського району – із кожної з п’яти громад по восьмеро дітей. В переважній більшості це дітки із села, і серед них є такі, що навіть моря ніколи не бачили, не говорячи вже про аквапарк. До того ж, це і оздоровлення, і згуртування, і спілкування з ровесниками. Ми сюди їхали у комфортабельному автобусі, а ті розваги, які їм подарував аквапарк, настільки підняли дітям настрій, що їм тепер навіть від’їжджати звідси не хочеться, збираються тут ночувати. Дуже добре продумана програма екскурсії: не лише розваги, а й можливість поспостерігати за дельфінами та подивитися виставу за участі цих розумних тварин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *