Володимир Бандуров

У Комишуваської громади з’явиться новий шкільний автобус

2018 > Август > 21

Рубрики Новости.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

У новому навчальному році у Комишуваській громаді з’явиться шкільний автобус. Всього ж у Запорізькій області буде придбано ще шість автобусів для підвезення дітей до опорних шкіл у сільській місцевості. Шкільні автобуси отримають Веселівська, Комишуваська, Воскресенська, Підгірненська територіальні громади, а також Приморський та Михайлівський райони.

Як повідомили у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, вже відбувся аукціон на придбання шести автобусів для сільської місцевості на умовах співфінансування на суму 10 млн. 350 тис. грн. У тому числі, за рахунок освітньої субвенції – 5,9 млн. грн., за рахунок залишків освітньої субвенції попереднього року – 76,8 тис. грн., за рахунок місцевих бюджетів – 4,2 млн. грн. Наразі триває завершення процедури закупівель.

На сьогодні у 532 населених пунктах до 341 школи підвозять 11,7 тисячі учнів. Наразі в регіоні придбано 215 шкільних автобусів, а цього року автопарк поповниться  ще шістьма машинами.

Для того, щоб оновити автобусний парк та розвантажити деякі маршрути у сільській місцевості, необхідно придбати ще близько 70 шкільних автобусів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *