Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Співпраця зі школами округу триває

2018 > Август > 27

Рубрики Новости, Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Зазвичай, напередодні нового року належить підбивати підсумки роботи, виконаної за минулий період. Специфікою педагогічних колективів є те, що їхній робочий рік не збігається з календарним, і результати своєї діяльності колективи навчальних закладів підводять саме у серпні, напередодні нового навчального року. Ми також вирішили перед 1 вересня підсумувати результати співпраці народного депутата Володимира Бандурова з педагогічними та учнівськими колективами навчальних закладів 79-го виборчого округу, оскільки турбота про молоде покоління є одним з пріоритетів його депутатської діяльності. Коло заходів, спрямованих на забезпечення належних умов для навчання та всебічного розвитку дітей, надзвичайно широке – від фінансування ремонтних робіт у навчально-виховних закладах округу до оздоровлення дітей під час шкільних літніх канікул.

 

Фінансування ремонтних робіт у навчальних закладах округу

 

Протягом 2017/2018 навчального року у приміщеннях шкіл та дитячих садків 79-го округу проводилися необхідні на цей час ремонтні роботи, у тому числі й масштабні. Ремонтувалися навчальні та дошкільні заклади за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток та «атомної» субвенції, виділення яких добився від уряду народний депутат Володимир Бандуров.

На отримані з держбюджету кошти протягом минулого навчального року було проведено капітальний ремонт у наступних шкільних та дошкільних закладах округу:

Василівський район – Тополинська ЗОШ I—III ст.;

Кам’янсько-Дніпровський район – Водянська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 та Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, дитячий садочок “Барвінок”;

Великобілозерський район – Великобілозерський будинок дитячої та юнацької творчості, дитячі дошкільні заклади “Дзвіночок” у с. Велика Білозерка та “Золотий ключик” Трудової сільської ради;

Оріхівський район – Мирненська загальноосвітня школа I—III ст.

Також було проведено капітальний ремонт приміщення харчоблоку у навчально-виховному комплексі “Джерело”, смт. Комишуваха Оріхівського району.

Здійснено капітальний ремонт каналізаційних мереж у дитсадках “Зайчик” м. Кам’янка-Дніпровська та “Сонечко” у с. Водяне Кам’янсько-Дніпровського району.

Виконано капітальний ремонт покрівлі у дитячому садочку “Золотий ключик” № 5, м. Енергодар.

Задля підвищення рівня теплозбереження у приміщеннях шкіл і дитсадків та зниження витрат на оплату енергопостачання було проведено частковий ремонт – заміну вікон на металопластикові або вікон та дверей у наступних освітніх закладах:

Василівський район – Долинська ЗОШ І-ІІ ступенів;

Кам’янсько-Дніпровський район – Нововодянська загальноосвітня школа;

Оріхівський район – навчально-виховний комплекс “Основа” у с. Преображенка, Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 5 та Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3, Новопавлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дитсадки “Оленка” у с Нестерянка, “Калинка”  та “Червона шапочка” у м. Оріхів.

Ремонтні роботи на цих об’єктах Володимир Бандуров постійно тримав на особистому контролі, відвідував під час роботи в окрузі, слідкував за дотриманням рівня якості робіт та графіку їх виконання.

 

Створення належних умов для фізичного розвитку дітей

 

Володимир Бандуров упродовж своєї депутатської каденції постійно опікується створенням належних умов для гармонійного розвитку дітей, у тому числі й фізичного. Бере участь у обладнанні шкільних спортзалів та спортивних майданчиків, допомагає дитячим та юнацьким командам з придбанням необхідного знаряддя та спортивної форми. Особливу увагу Володимир Бандуров як член Виконкому Федерації футболу України та почесний президент благодійного фонду «Розвиток футболу України» приділяє розвитку наймасовішого виду спорту – футболу.

У минулому навчальному році за ініціативи депутата загальноосвітні та спортивні школи округу отримали комплекти футбольних м’ячів, необхідних для занять та тренувань. Усього в школи Василівського, Великобілозерського, Кам’янсько-Дніпровського та Оріхівського районів було передано 1450 футбольних м’ячів.

Завдяки ініціативі та активній участі народного депутата на стадіоні КЗ «ФОК» Таврія» у Василівці з’явився футбольний майданчик зі штучним покриттям.

 

Підтримка обдарованої молоді

 

Завдячуючи постійній підтримці депутата юні спортсмени отримують можливість брати участь і перемагати у престижних змаганнях різного рівня. Учениця Оріхівського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету Марія Рабош завдяки фінансовій підтримці Володимира Бандурова здобула «золото» у Чемпіонаті світу серед студентів та у Чемпіонаті Європи серед юніорів.

А кращі з кращих учнів дніпрорудненської гімназії «Софія», опікунську раду якої очолює депутат, протягом останніх років отримують від нього винагороди за перемогу у предметних олімпіадах та за участь у наукових конференціях і семінарах.

У грудні 2017 року вперше у Запоріжжі пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», одним з організаторів якого став Володимир Бандуров. Участь у конкурсі взяли найталановитіші діти з міст та сіл нашого округу.

 

Оздоровлення дітей, організація поїздок та екскурсій

 

200 юних футболістів з Новодніпровки Кам’янсько-Дніпровського району, із Балок Василівського району, з Новотаврійського Оріхівського району, з Великої Білозерки, а також вихованці ДЮСШ з Енергодара та Василівки побували 9 травня у Дніпрі, на фіналі Кубка України з футболу між київським «Динамо» та «Шахтарем». Цю незабутню поїздку їм подарував народний депутат.

Турбується Володимир Бандуров і про літній відпочинок дітей під час шкільних канікул. Вже протягом декількох років депутат організовує для дітей свого виборчого округу поїздки на Азовське узбережжя, до курортної Кирилівки. Понад тисячу малюків з різних міст та сіл округу вже побували у таких поїздках. І цього літа декілька сотень школярів відвідали Кирилівку. Слід зазначити, що метою цих екскурсій є не лише відпочинок у аквапарку «Острів скарбів», а ще й отримання ними нових знань та вражень від відвідування вистави у дельфінарії. Помічники народного депутата запрошують у ці подорожі переважно тих малюків, які рідко виїжджають за межі рідного села, а отже не мають можливості бувати у незнайомих досі місцях, збагачуватися новими знаннями та власними враженнями. Це – діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти, батьки яких позбавлені батьківських прав, діти-сироти. Також отримують нагоду відпочити у Кирилівці і діти ветеранів АТО та обдаровані діти, які мають значні досягнення у творчих конкурсах та олімпіадах.

 

Подарунки від депутата

 

Радує Володимир Бандуров дітей і подарунками до свят. Перш за все, піклується про тих, кого доля рідко радує приємними сюрпризами. Так, напередодні 8 Березня 62 маленькі вихованки Василівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату отримали подарунки до свята. Переважно це діти-сироти та діти, батьки яких були позбавлені батьківських прав.

А напередодні Нового, 2018 року учні 3-А класу Василівської загальноосвітньої школи № 3

написали депутату листа, у якому попросили подарувати їм телевізор. І Володимир Бандуров виконав їхнє прохання. А василівському дитячому садочку «Струмочок» депутат зробив подарунок До Дня Святого Миколая – подарував малюкам сухий басейн.

Вже за тиждень усі школи 79-го округу наповняться дитячими голосами. Новий навчальний рік розпочнеться урочистим Днем знань. Володимир Бандуров і до цього свята підготував подарунки для найменших учнів – першокласників. А попереду – знову співпраця з педагогічними колективами, нові проблеми і нові здобутки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *