Володимир Бандуров

До України прибула делегація австрійських депутатів

2018 > Сентябрь > 06

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

6 вересня розпочався офіційний візит до України австрійських депутатів, що входять до депутатської групи «Австрія-Україна». Австрійські парламентарі прибули за запрошенням співголови депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою народного депутата Володимира Бандурова. Під час перебування в Україні австрійська делегація, до якої входить 5 осіб, відвідає Верховну Раду, проведе зустріч з українськими депутатами, Віце-прем’єр-міністром І. Климпуш-Цинцадзе,  Віце-прем’єр-міністром, міністром регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Г. Зубко, Міністром інфраструктури В. Омеляном. Крім того, австрійські парламентарі відвідають інноваційний парк Unit City, де ознайомляться з IT-технологіями та можливостями українських IT-спеціалістів. Також в програмі австрійських депутатів – відвідування Одеси, де вони візьмуть участь у презентації проекту ADA/UNDP Project  та відвідають порт TIC – один з найкрупніших портів України.

Головною метою візиту є знайомство з нашою країною, з роботою Верховної Ради та обговорення конкретних дій в рамках співпраці двох парламентів. Сторони планують розглянути перспективи подальшого економічного співробітництва, законодавчого забезпечення інвестиційного клімату в Україні, залучення австрійських інвестицій в економіку нашої держави.

– Австрія відіграє важливу роль в європейській спільноті, – зазначив Володимир Бандуров. – Тому для нас важливо бути її стратегічним партнером в політичному і економічному плані і заручитися підтримкою австрійської сторони у питанні інтеграції України у європейське співтовариство. Ми зацікавлені у поглибленні економічної співпраці між нашими країнами і маємо забезпечити на законодавчому рівні інвестиційний клімат в Україні, який буде приваблювати наших партнерів. Тому метою цього візиту австрійських парламентарів є не лише знайомство з нашою країною, а й презентація інвестиційних можливостей України. Ми повинні переконати наших колег, що інвестувати в українську економіку дуже вигідно. А нам є що запропонувати. Це і привабливий IT-ринок, де Україна є одним з світових лідерів з багатьох показників. Це й агропромисловий комплекс, один з найпотужніших у Європі. Це й привабливі пропозиції у відновлюваній енергетиці. Україна займає найвигідніше положення між європейським та азійським ринком, ми маємо прекрасний клімат, потужну наукову базу. Прийшов час скористатися всіма нашими привілеями. У нас є шанс залучити в Україну австрійські інвестиції.

Нагадаємо, що Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою була створена за ініціативою Володимира Бандурова у лютому 2015 року, відразу ж після обрання нового українського парламенту. До неї увійшли 60 народних депутатів, які представляють усі парламентські фракції. До  «Парламентської групи Австрія-Україна» наразі входять 14 австрійських депутатів. На початку 2018 року в австрійському парламенті – Національній Раді – відбулися вибори. Була сформована нова «Парламентська група Австрія-Україна» на чолі із представником Австрійської партії свободи Робертом Лугаром.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *