Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров взяв участь в урочистій церковній службі з нагоди Різдва Пресвятої Богородиці

2018 > Сентябрь > 21

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

21 вересня православна церква святкує Різдво Пресвятої Богородиці. Цього дня народний депутат України Володимир Бандуров перебуває з робочим візитом у Кам’янці-Дніпровській. Скориставшись нагодою, в день цього великого православного свята він разом з місцевими прихожанами взяв участь в урочистій службі і Хресній Ході у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Велике православне свято цього року збіглося у часі з Днем міста, який сьогодні відзначають жителі Кам’янки-Дніпровської. Історія заснування Кам’янки-Дніпровської тісно пов’язана з історією будівництва саме цієї церкви, тож сьогоднішня служба у храмі Різдва Пресвятої Богородиці була багаточисельною і по-особливому урочистою.
Після закінчення служби Володимир Бандуров привітав віруючих зі святом.

– Дорогі брати і сестри! – звернувся депутат до прихожан. – Я буду молитись про те, щоб слова, які сьогодні виголосили святі отці, стали тим насінням, яке поросте в наших душах. Сьогодні велике свято, Різдво Богородиці, і я хочу, щоб у ваших серцях була радість, незважаючи на всі життєві негаразди. Будемо робити добрі справи, і Господь по милості Його дасть нам віру, здоров’я, терпіння та інші милості, про які ми з вами молимося. Я точно знаю, що в цьому храмі є частка кожного з вас.

Володимир Володимирович з нагоди великого храмового свята подарував церкві Різдва Пресвятої Богородиці та її пастві Псалтир і побажав, щоб молитви кожного були почуті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *