Володимир Бандуров

Володимир Бандуров подарував футбольну форму вихованцям спортивної школи Енергодара

2018 > Сентябрь > 21

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Одним із пунктів робочої поїздки народного депутата Володимира Бандурова у виборчий округ стала зустріч з юними футболістами, які навчаються у НВК № 5 міста Енергодара і тренуються у місцевій ДЮСШ. З вихованцями цієї спортивної школи народного депутата об’єднує не лише давня дружба, а й любов до футболу. Дитяча футбольна команда – лідер державного рівня. Юні енергодарські футболісти є восьмиразовими чемпіонами України серед дитячих команд. А Володимир Бандуров як президент благодійного фонду «Розвиток футболу України» та член Виконкому Федерації футболу України успішно втілює в життя свою програму розвитку вітчизняного футболу.

Неодноразово депутат надавав допомогу енергодарській спортивній школі. Брав участь в організації поїздок футбольної команди на престижні змагання, на яких команда завжди була серед лідерів. Нещодавно подарував комплект футбольних м’ячів. Не з пустими руками завітав Володимир Бандуров у гості до спортсменів і цього разу – вручив футбольну форму кожному члену команди. До речі, футбол є найулюбленішою грою всіх вихованців НВК №5, саме тому тут тренуються хлопчики різного віку. Наймолодшому футболісту усього п’ять років, і він вже бере участь у змаганнях.

Депутат похвалив футболістів за майстерно проведене тренування і побажав наступного року стати чемпіонами України удев’яте. А щоб умови для тренування відповідали європейським стандартам, пообіцяв, що незабаром в їхній школі з’явиться сучасний футбольний майданчик зі штучним покриттям, на якому можна буде грати у футбол будь-якої пори року. Перший такий майданчик нещодавно був обладнаний у Василівці в рамках програми, ініційованої Володимиром Бандуровим.

– Я переконаний у тому, що за десять років ви станете відомими футболістами і будете захищати кольори не лише вітчизняних, а й європейських клубів. Ваше завдання – якнайкраще тренуватися і виборювати своє місце у великому футболі. А ми, зі свого боку, зробимо все належне для розвитку нашої улюбленої гри, для того щоб всі отримували насолоду під час футбольних матчів  – і спортсмени, і вболівальники.

На завершення депутат разом з вихованцями ДЮСШ посадив дерева на території школи. І висловив сподівання, що, коли молоді деревця підростуть, юні футболісти вже показуватимуть найвищий клас гри.

Довідково.

На сьогодні у футбольному клубі «Темп» м. Енергодара тренується близько 130 хлопчиків віком від 5 до 17 років. Тренують футбольні команди два тренери.

Досягнення футбольного клубу «Темп»:

8-разові чемпіони України, 7-разові володарі Кубка України, 7-разові срібні та 8-разові бронзові призери Чемпіонатів України.

На сьогодні дев’ять вихованців клубу грають у командах майстрів вищої ліги Чемпіонату України. Один вихованець виступає у складі Чемпіонів Чехії. П’ятеро – гравці молодіжної збірної, два воротаря виступають за національну збірну і двоє – гравці юнацької збірної команди України з футболу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *