Володимир Бандуров

Василівка відзначила 230-ту річницю заснування міста урочистим відкриттям центральної площі

2018 > Сентябрь > 22

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

22 вересня жителі Василівки святкували День рідного міста. Цьогорічне свято стало особливим. Василівка цього року відзначає надзвичайно важливу дату у своїй історії – 230 років від дня заснування. До того ж, урочисті заходи проходили на оновленій центральній площі міста. До реконструкції площі долучився і народний депутат України Володимир Бандуров, який домігся виділення з державного бюджету коштів соціальної субвенції. Саме на ці кошти й було відремонтовано міську площу Василівки. Тож депутат був найпочеснішим гостем на святкуванні Дня міста. Володимир Бандуров разом з головою Запорізької обласної ради Григорієм Самардаком та міським головою Василівки Людмилою Цибульняк очолив святкову ходу трудових колективів, які першими ступили на оновлену центральну площу.

Святкові заходи до Дня міста розпочалися церемонією урочистого відкриття міської площі. Участь у цьому надзвичайно приємному заході взяв і Володимир Бандуров. А далі депутат привітав громаду Василівки з 230-ю річницею заснування міста.

– Сьогодні ми з вами можемо констатувати: протягом останніх років Василівка перетворилася на сучасне, впорядковане та розвинене місто, – наголосив він. – Ще зовсім недавно замок Попова був чи не єдиною його родзинкою. а сьогодні нам справді є чим пишатися. Ремонтуються дороги, упорядковуються двори, відновлюються системи водопроводу. Приємно подивитися на вулиці вечорами – вони сяють новим вуличним освітленням. Окрасою міста стала центральна площа. І все це – результат нашої з вами спільної роботи, втілення у життя наших великих планів. Низький уклін і велика пошана вам за самовіддану працю, за вірність рідному місту, за особистий внесок кожного у розвиток та добробут громади! Нехай і надалі буде успішною наша Василівка, а ми разом з вами зробимо все від нас залежне для її процвітання.

Під час нагородження видатних людей Василівки Володимир Бандуров вручив подяки Олені Пализі, директору Василівського професійного ліцею, Андрію Мірошниченку, начальнику комунального підприємства «Благоустрій-Василівка», та Ігорю Онищуку, міжрайонному військовому комісару, який також отримав у подарунок від депутата комп’ютерну техніку.

Після урочистостей на численну публіку чекали різноманітні розважальні заходи – виступи творчих колективів, молодіжна дискотека. Але найбільше вражень отримали василівці від подарунку, який їм зробив до Дня міста Володимир Бандуров. Спочатку це був розкішний концерт народної артистки України Катерини Бужинської. А після її виступу на сцені з’явився гурт Made in Ukraine, який викликав шквал оплесків і бурхливі емоції шанувальників цього популярного колективу. А об 21 годині небо над Василівкою прикрасив видовищний феєрверк – ще один сюрприз від депутата.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *