Володимир Бандуров

Жителі Комишуваської об’єднаної громади вручили Володимиру Бандурову подяку за плідну співпрацю

2018 > Сентябрь > 22

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

21 вересня у Комишуваській об’єднаній громаді святкували День селища. До Комишувахи з’їхалися мешканці усіх навколишніх сіл, які два роки тому об’єдналися в одну громаду. На свято запросили й народного депутата Володимира Бандурова, з яким громаду об’єднує давня співпраця. Разом з Володимиром Бандуровим привітати Комишуваху прибули голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, депутат облради Віталій Лупинос та голови об’єднаних громад Оріхівського району.

Жителям Комишувахи є що святкувати і є чим пишатися. За короткий термін громада вийшла у передовики свого Оріхівського району і стала взірцем для інших громад Запорізької області, які лише почали процес об’єднання.

Великим кроком вперед стала реалізація планів відновлення об’єктів соціальної сфери. Комишуваський будинок культури на сьогодні є найкращим у області. На місці занедбаних приміщень та зруйнованої сцени з’явилася сучасна глядацька зала із звукоізоляційними стінами та зручними кріслами. Взірцевою стала й селищна лікарня, два поверхи якої вже повністю відремонтовані. Медичний заклад має денний стаціонар, маніпуляційний та стоматологічні кабінети, кабінети сімейних лікарів, власну лабораторію.

Про ці та інші здобутки йшлося у виступах під час урочистої частини свята, яка проходила саме у оновленому будинку культури. Відзначаючи кращих людей Комишувахи, які зробили потужний внесок у її розбудову, Володимир Бандуров вручив подяки голові об’єднаної громади Юрію Карапетяну та депутату обласної ради, директору агрофірми Віталію Лупиносу. А у своєму виступі депутат подякував громаді за співпрацю, за підтримку його ініціатив. Саме злагоджена спільна робота депутата з виборцями дозволила отримати з державного бюджету кошти соціальної субвенції, на які ремонтуються об’єкти у Комишувасі. Відзначив депутат і правильний вибір членів громади, які обрали своїм головою Юрія Карапетяна.

– Громада успішно розвивається лише там, де працює чесний, відповідальний та професійний керівник. Кілька років тому ви обрали своїм головою Юрія Карапетяна. І сьогодні я із задоволенням констатую: це був єдино правильний вибір! Так по-господарськи розпоряджатися коштами громади, так розумно вести величезне господарство може лише справжній хазяїн на своїй землі, – зазначив Володимир Бандуров і додав: – Але головне, чим по праву може пишатися ваша громада, це працьовиті, щирі та доброзичливі люди. Низький уклін і велика подяка вам за успішну співпрацю! Разом ми вже багато чого досягли, а далі маємо змінити на краще умови проживання у всіх селах, що входять до Комишуваської громади. Зробити все для того, щоб розквітали села, щоб ваша важка праця приносила і достойний заробіток, і моральне задоволення, щоб ветерани мали гідні умови для заслуженого відпочинку, а молодь залишалася тут жити й працювати.

Діяльність Володимира Бандурова як народного депутата також була відзначена на цьому урочистому заході – він отримав подяку за плідну співпрацю від Комишуваської об’єднаної громади.

Цього дня згадали й про пам’ятну дату – 75-ту річницю з дня визволення Оріхівського району від фашистських загарбників. До обеліску полеглих у боях поклали квіти. А учні Комишуваської загальноосвітньої школи влаштували флешмоб. Кожен клас продемонстрував яскравий український танок. Хореографічні композиції змінювали одна одну і викликали вибух емоцій у глядачів.

Урочисті заходи продовжилися народними гуляннями з притаманними їм веселощами. Молодь влаштувала дискотеку, а поважні люди обрали концерт творчих колективів, який проходив у будинку культури. А щоб свято було ще більш видовищним, кожен малюк отримав у подарунок від Володимира Бандурова повітряну кульку. А головне – всіх дітей пригостили морозивом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *