Володимир Бандуров

Зростає кількість шкільних автобусів у об’єднаних громадах

2018 > Сентябрь > 22

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

22 вересня народний депутат Володимир Бандуров став учасником визначної події в житті Підгірненської об’єднаної громади Василівського району – урочистого вручення ключів від шкільного автобуса. Тепер у розпорядженні громади буде новенький автобус «Еталон», придбаний в рамках Програми розвитку освіти у Запорізькій області на 2018-2022 роки на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.

Своїми планами поділився голова громади Анатолій Соколовський:

– У нас до цього часу не було свого автобусу, тому для нас це насправді дуже радісна подія. Автобус підвозитиме школярів, об’їжджаючи Василівку, Широке, Переможне, Долинку та Грозове, а потім повертатиметься у зворотному напрямку до Василівки. Таким чином, ми охопимо максимальну кількість населених пунктів. На цьому маршруті відтепер ми повністю задовольняємо потреби у підвозі дітей до школи. Є у нас і ще один маршрут, щодо якого ми заключаємо договір з перевізником.

Підгірненська об’єднана громада є першою ластівкою у Василівському районі. Як відзначив Володимир Бандуров під час зустрічі з місцевими жителями, незважаючи на те, що утворилася об’єднана громада зовсім недавно, вона вже має помітні переваги внаслідок об’єднання навколишніх сіл в одну потужну громаду. І вже стала лідером за рівнем соціально-економічного розвитку.

Значно виріс бюджет, що дозволило розпочати ремонт доріг між селами, відновити водопровід та каналізаційну систему у Підгірненській загальноосвітній школі. У планах – продовження ремонту шкільних приміщень. Таким чином, рівень життя у Підгірненській об’єднаній громаді покращується більш значними темпами, ніж в інших селах Василівського району. Ось і шкільний автобус отримали. А в подальших планах громади – будівництво дитячого садочка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *