Володимир Бандуров

Кам’янка-Дніпровська отримала від Володимира Бандурова подарунки до Дня міста

2018 > Сентябрь > 22

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

21 вересня народний депутат Володимир Бандуров побував у Кам’янці-Дніпровській і разом з її жителями відсвяткував День міста. Кам’янка-Дніпровська по праву вважається містом-трудівником. Дякуючи невтомній праці багатьох поколінь місто з року в рік стає все більш сучасним та привабливим, із впорядкованими вулицями і дворами, з розвиненими підприємствами, медичними та освітніми закладами. Ретельно бережуть кам’янці свою тисячолітню історію, шанують традиції своїх пращурів. Ще у V столітті до нової ери тут знаходилося Кам’янське городище – стародавня столиця скіфів. Вони були дуже талановитими і працелюбними, і ці риси притаманні й сьогоднішнім жителям цих овіяних історією земель. Саме з цього почав свій виступ Володимир Бандуров під час святкового концерту у міському будинку культури.

– Я завжди з радістю згадую людей, з якими мене звела доля на цій чудовій землі. Найбільше багатство вашого міста – це люди. Низький вам уклін за вашу працю, спрямовану на те, щоб ваша мала батьківщина ставала ще кращою, щоб у вашого міста було успішне майбутнє. Наші пращури з’явилися тут не 232 роки тому, а набагато раніше. І я з гордістю воджу гостей до музею Києво-Печерської лаври, де зберігається скіфське золото, частину якого знайшли саме у Кам’янському городищі. Отже, золото знаходиться тут здавна. Спершу – під землею, збережене вашими пращурами, потім – сама земля, яка також є золотом, але найбільше золото – це люди. Про вашу працьовитість складаються легенди. Ви чесно працюєте на благо і своїх родин, і держави з раннього ранку до пізнього вечора, – зазначив Володимир Бандуров.

Під час святкових заходів депутат вручив подяки авторитетним жителям міста, які своєю працею заслужили повагу земляків, – Соколовському Олександру Володимировичу, лікарю-хірургу Кам’янсько-Дніпровської центральної районної лікарні, та Яшнікову Олександру Івановичу, директору споживчого товариства «Кам’янсько-Дніпровський хлібокомбінат».

У своєму виступі депутат підкреслив: той, хто вміє добре працювати, має й гарно відпочивати. І жителі Кам’янки-Дніпровської довели, що він був абсолютно правий. Під час святкування Дня міста кам’янці продемонстрували різноманітні таланти. А ще більш привабливим його зробили сюрпризи від депутата. Малята із задоволенням пригощалися морозивом та тішилися яскравими повітряними кульками. Дорослі також отримали подарунок. На святкування Дня міста депутат запросив у Кам’янку-Дніпровську легендарний гурт «Фрістайл». Талановиті співаки, знайомі декільком поколінням глядачів, подарували їм незабутній концерт, складений із добре знайомих та улюблених пісенних композицій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *