Володимир Бандуров

Ліквідатори аварії на ЧАЕС подякували Володимиру Бандурову за повернення їм соціальних пільг

2018 > Сентябрь > 22

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Під час роботи у своєму виборчому окрузі народний депутат Володимир Бандуров зустрівся з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС, які проживають у Оріхівському районі. Зустріч відбулася у теплій, невимушеній атмосфері. Депутат розповів чорнобильцям про те, які пільги були повернуті їм рішенням Конституційного суду у відповідь на запит Володимира Бандурова та інших народних депутатів. Ліквідатори аварії на ЧАЕС гаряче подякували за розуміння їхніх проблем та турботу про соціальний захист.

– Понад тридцять років минуло від найстрашнішої в історії людства техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС, яка позначилася на долі тисяч людей. Дякуючи вашому героїзму і жертовності вдалося загасити ядерний реактор, побудувати навколо нього «саркофаг» і тим самим уникнути ще більшої катастрофи світового масштабу. Але ви розплатилися за це найдорожчим – власним здоров’ям. А значить, маєте повне право на особливий статус і на пільги, надання яких, на щастя, спільними зусиллями нам вдалося повернути, – наголосив депутат.

Володимир Бандуров зазначив, що завжди підтримував чорнобильців і підтримуватиме у майбутньому. І поцікавився проблемами, які турбують їх на сьогодні.

Ліквідатори аварії на ЧАЕС, а це вже далеко не молоді люди, більшість із яких має проблеми зі здоров’ям, подякували депутату за повернення пільг і поділилися наболілим. Перш за все, розповіли про складне матеріальне становище. Пільги часто є недостатніми для того, щоб підтримувати втрачене здоров’я, а власних коштів на ліки бракує. Багатьох чорнобильців турбують проблеми, які виникають у них при перерахунку розміру пенсій. Багато хто цього року був позбавлений субсидій, а це створює нові проблеми.

Володимир Бандуров уважно вислухав всі нарікання і зазначив, що люди, які врятували свого часу країну, не повинні залишатися наодинці зі своїми проблемами. І він як депутат відстоюватиме на всіх рівнях їхні права.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *