Володимир Бандуров

Під час зустрічі Володимира Бандурова з керівництвом Запорізької АЕС та міста Енергодара були скоординовані шляхи подальшої співпраці

2018 > Сентябрь > 22

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

22 вересня народний депутат України Володимир Бандуров провів робочу зустріч з генеральним директором Запорізької атомної електростанції Олександром Остаповцем та мером міста Енергодара Павлом Музикою. Обговорені під час зустрічі питання стосувалися планів розвитку вітчизняного ядерно-енергетичного комплексу, забезпечення безперебійної та безпечної роботи ЗАЕС, а також розвитку соціальної сфери міста атомників.

Очільник ЗАЕС подякував народному депутату за плідну роботу у парламенті щодо вирішення проблем атомної енергетики. Володимир Бандуров як голова підкомітету  з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки був ініціатором проведення у липні комітетських слухань на тему «Ядерна енергетика України – виклики та перспективи».

Розроблені депутатом рекомендації цих слухань, які стосувалися вирішення першочергових завдань, необхідних для підвищення безпеки ядерних енергетичних установок і ефективного функціонування галузі, 5 вересня були прийняті комітетом Верховної Ради України з питань ядерної політики та ядерної безпеки.

Учасники зустрічі обговорили також питання продовження експлуатації 4-го енергоблоку ЗАЕС. Найближчим часом у Енергодарі відбудуться громадські слухання по цьому питанню. А на черзі – ще більш масштабна робота. Планується будівництво ще двох енергоблоків – 7-го та 8-го, і Володимир Бандуров наполягатиме на внесенні відповідного завдання до Програми розвитку атомно-промислового комплексу України.

Як зазначив народний депутат, безпечна та надійна експлуатація ядерних блоків залежить  не лише від технічного стану обладнання АЕС, а й від забезпечення сучасних умов праці та підвищення кваліфікації персоналу станції, включаючи умови оплати праці, відпочинку, а головне – житлових умов співробітників.

З огляду на це Володимир Бандуров у співавторстві з іншими депутатами розробив і добився прийняття Верховною Радою України Закону № 3131, який дозволяє працівникам державних підприємств, що проживають у службовому житлі, отримувати його у власність. Ця норма стосується також і працівників атомних станцій. Від імені співробітників ЗАЕС, які завдяки цьому закону отримали можливість оформити у власність свою службову квартиру, Олександр Остаповець подякував Володимиру Бандурову за наполегливість у прийнятті такого необхідного для енергетиків закону.

А з міським головою Енергодара Павлом Музикою народний депутат обговорив питання виділення землі для будівництва багатоповерхових житлових будинків та закінчення будівництва об’єктів, які досі залишаються недобудованими. Ці питання є вкрай важливими для жителів міста і мають бути внесеними на розгляд найближчої сесії Енергодарської міської ради.

Володимир Бандуров запевнив співрозмовників у тому, що й надалі буде підтримувати плани міської влади, які покращують рівень життя енергодарців.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *