Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров привітав Великобілозерську об’єднану громаду з Днем села

2018 > Октябрь > 29

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Великобілозерська об’єднана громада, утворена два роки тому, днями відзначила декілька визначних дат своєї історії. 27 жовтня у Великій Білозерці відбулися урочистості, присвячені 240-річчю з дня заснування села та 75-тій річниці визволення району від нацистських окупантів. На площі перед будинком культури пройшов мітинг пам’яті та покладання  квітів до пам’ятника воїнам-визволителям.  А потім відбулися святкові заходи, присвячені ювілею села. З Днем села Великобілозерську громаду привітав народний депутат України Володимир Бандуров.

«Створивши велику громаду, ви не просто об’єднали свої бюджети – ви об’єднали свої сили й можливості, і в результаті отримали потужний потенціал для розбудови та створення гідних умов життя для себе та своїх родин, – йдеться у привітанні депутата. – І я переконаний, що спільними зусиллями ми обов’язково доб’ємося того, що з року в рік Велика Білозерка буде рости й розвиватися, ваші власні господарства ставатимуть більш заможними, а молодь залишатиметься жити й працювати у рідному селі. Хочу від щирого серця побажати кожній вашій сім’ї щастя та достатку, миру та злагоди! Нехай цей святковий день об’єднує і вселяє оптимізм і віру у щасливе майбутнє!»

Володимир Бандуров зробив святковий подарунок  Великобілозерській громаді – сертифікат на 20 тисяч гривень. Ці кошти призначені на покращення стану справ у соціальній сфері села.

Під час святкових гулянь у Великій Білозерці проходили виступи творчих колективів, які презентували свої вокальні та хореографічні номери. Малюки розважалися на веселих атракціонах. Тут же, на площі, вирував багатий та різнобарвний ярмарок, на якому були представлені вироби місцевих майстрів. На завершення свята відбулася дискотека за участі гурту DJ Jane-G.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *