Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Привітання Володимира Бандурова з Днем гідності та Свободи

2018 > Ноябрь > 21

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Дорогі земляки!

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це державне свято є незаперечним доказом відродження української нації, утвердження віковічного прагнення нашого народу до побудови незалежної, демократичної, заможної держави.

Досягнення цих ідеалів прагнули багато поколінь українців, а кращі доньки та сини нації віддали за свободу Батьківщини найдорожче – своє життя. Гідність є однією з найнеобхідніших якостей у сучасному суспільстві. Людина, сповнена почуття власної гідності, заслуговує на повагу громади, а народ, що сповідує національну гідність, завжди буде шанованим іншими народами.

Сьогодні ми всі, кому небайдужа доля рідної України, маємо об’єднати свої зусилля для блага країни та працювати задля її щасливого майбутнього. Утворивши незалежну державу, ми обрали для себе шлях свободи, демократії й верховенства права. Ми не маємо права схибити на цьому шляху, ми повинні достойно відповідати на всі виклики часу, долати перепони і наполегливо досягати спільної мети.

Вітаю вас всіх зі святом – Днем Гідності та Свободи! Щастя, миру та благополуччя вам і вашим родинам!
Слава нашій рідній Україні!

Володимир Бандуров, народний депутат України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *