Володимир Бандуров

Володимир Бандуров добився виділення ще 10 мільйонів гривень для свого округу

2018 > Декабрь > 21

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Протягом 2017-2018 років на території 79-го виборчого округу було проведено велику роботу щодо поліпшення соціальної сфери наших міст та сіл. Відремонтовано та утеплено десятки освітніх, культурних та медичних закладів, реконструйовано системи водопроводів, відремонтовано дороги місцевого значення та міські площі, освітлено сільські вулиці. Всі ці заходи стали можливими завдяки злагодженій роботі народного депутата України Володимира Бандурова та місцевих громад. За підтримки людей депутат добився від уряду виділення з державного бюджету коштів, які за рішенням самих громад і були направлені на реалізацію першочергових соціальних проектів. Роботу у цьому напрямку депутат продовжує. І ось – вагомий результат цієї роботи. З держбюджету виділено ще 10 мільйонів на фінансування соціальних проектів на території нашого округу.

У Великобілозерському та Кам’янсько-Дніпровському районах заплановано оновлення двох об’єктів. За кошти соцекономсубвенції буде здійснено капітальний ремонт покрівлі та фасаду будівлі Великобілозерської сільської ради та реконструкцію адміністративної будівлі виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради. У цій споруді буде розташовано Центр надання адміністративних послуг населенню району.

А у Василівському районі таких об’єктів декілька. У самому райцентрі запланована реконструкція повітряних ліній вуличного освітлення на вулицях Ватутіна, Українській, Василькова, Зарічній та Сімферопольській. Також у Василівці, на бульварі Центральному, з’явиться дитячий майданчик зі штучним покриттям. Заплановано проведення капітального ремонту дороги по вулиці Лікарняній у селі Кам’янське. Буде здійснено капітальний ремонт покрівлі загальноосвітньої школи у Тополиному. У Балках планується продовжувати реконструкцію будівлі, у якій раніше знаходилася контора, а після реконструкції буде відкрито Будинок творчості.

Як першочергові визначено і два об’єкти у Оріхівському районі. Виділено кошти на реконструкції покрівлі двох відділень центральної районної лікарні – поліклінічного та пологового.

Завдячуючи невтомній роботі народного депутата Володимира Бандурова з року в рік поліпшуються умови життя у наших містах та селах, затишніше почуваються діти у школах та садочках, створено належні умови для надання медичних послуг, для занять спортом та відвідування закладів культури. А головне – люди бачать, що про них турбуються, що проблеми, які накопичувалися десятиліттями, сьогодні вирішуються. Наше життя стає більш комфортним, а майбутнє – більш прогнозованим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *