Володимир Бандуров

Привітання Володимира Бандурова з Днем енергетика

2018 > Декабрь > 21

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Шановні працівники енергетичної галузі, співробітники Запорізької АЕС та Запорізької ТЕС!

22 грудня в Україні відзначається День енергетика. Щиро вітаю з вашим професійним святом!

Значення безперебійної діяльності енергетичної галузі в житті сучасного світу неможливо переоцінити. Адже ви не просто постачаєте тепло та світло в наші домівки, роблячи радісним та комфортним наше життя. Ваша відповідальна робота є фундаментом, на якому базується життєдіяльність держави. Енергетичний сектор забезпечує роботу всіх галузей вітчизняного господарства і багато в чому визначає формування основних економічних показників всієї України.

Як голова парламентського підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки, хочу відзначити високий виробничий, науково-технічний та кадровий потенціал енергетичного сектору вітчизняної економіки. Професійність і відповідальність кожного з вас робить можливим застосування інноваційних технологій, ремонт та модернізацію енергоблоків АЕС та гарантує безперебійну роботу ваших підприємств. Сподіваюся на нашу плідну подальшу співпрацю із забезпечення ефективності та безпечної роботи як атомних та теплових електростанцій, так і всієї енергетичної галузі.

Дорогі колеги! Бажаю вам безаварійної роботи, економічної стабільності на ваших підприємствах, впевненості у своїх силах, бадьорості духу та нових успіхів у благородній праці на благо України! Здоров’я, щастя, благополуччя вам та вашим близьким!

Володимир БАНДУРОВ, народний депутат України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *