Володимир Бандуров

Запорізьких водіїв попереджають про погіршення погодних умов

2018 > Декабрь > 28

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Проїзд по автодорогах області наразі забезпечено. Проте Служба автомобільних доріг у Запорізькій області попереджає про погіршення погодних умов на території області.Так, сьогодні 28 грудня, у місті Запоріжжя та на території  області вдень очікуються опади переважно у вигляді снігу, налипання мокрого снігу, ожеледиця. Вітер південно-західний 5-10 м/с, температура повітря вдень – від 3° морозу до 2° тепла, вночі – 1-6° морозу.

Наразі на дорогах загального користування задля забезпечення безпечного та безперешкодного проїзду автошляхами області працюють  п’ять  філій ДП «Запорізький облавтодор».

Для виконання робіт задіяно 12 дорожніх робітників та вісім одиниць спецтехніки. У черговому режимі знаходиться 38 одиниць спецтехніки та 47 робітників.

Заходи із забезпечення безпечного проїзду тривають.

Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій.  Служба автодоріг рекомендує водіям під час сильного погіршення погодних умов по можливості утриматися від поїздок на далекі відстані, а в разі гострої необхідності – збиратися у дорогу відповідально.

Дорожники області звертаються до водіїв з проханням: при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення Запорізької області негайно повідомити оператору диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки ділянки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *