Володимир Бандуров

Щасливе дитинство – запорука успішного майбутнього

2019 > Январь > 11

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Протягом усієї депутатської каденції Володимир Бандуров опікується життям, навчанням та відпочинком підростаючого покоління. Від того, які якості сформуються у дитячому віці, залежить доля кожної людини, а отже – і майбутнє усієї країни, переконаний депутат. Велику увагу Володимир Бандуров приділяє всебічному культурному, фізичному і творчому розвитку дітей та юнацтва. Вже стало традицією організовувати активний літній відпочинок школярів на Азовському узбережжі, проводити культпоходи на циркові та театральні вистави. Депутат пам’ятає про визначні події у дитячому житті і не забуває привітати першокласників з першим у їхньому житті Днем знань, а дівчаток – зі святом 8 Березня. З більшістю загальноосвітніх шкіл округу у депутата склалися давні дружні стосунки, тож він завжди прекрасно орієнтується у тому, яку саме допомогу треба надати, у чому підтримати, щоб учні мали можливість успішно навчатися, добре відпочивати, розвивати свої здібності. Творчій молоді Володимир Бандуров надає всебічну підтримку для розвитку їхніх талантів – у спорті, науці та мистецтві.

Яскраві та незабутні шкільні канікули

Минулого року, під час літніх канікул, сотні дітей з міст та сіл округу побували у курортній Кирилівці. Подорожі на морське узбережжя народний депутат Володимир Бандуров організовує для них вже протягом декількох років. Слід зазначити, що метою цих екскурсій є не лише відпочинок та оздоровлення школярів у аквапарку «Острів скарбів», а ще й отримання нових знань та вражень під час відвідування вистави у дельфінарії. Запрошують у ці подорожі переважно тих малюків, які рідко виїжджають за межі рідного села, а отже не мають можливості бувати у незнайомих досі місцях, збагачуватися новими знаннями та власними враженнями. Це – діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти, батьки яких позбавлені батьківських прав, діти-сироти, діти учасників і ветеранів АТО, а також юні спортсмени, переможці шкільних олімпіад та творчих конкурсів.

Для багатьох дітей це стало першою у житті можливістю побувати у аквапарку. Вони ділилися пережитими емоціями, по-дитячому безпосередньо раділи своєму щастю і тому, що їхні давні мрії здійснилися. Саме заради таких вражень і організовує щоліта ці поїздки Володимир Бандуров. І дитяча радість, дитяча упевненість у тому, що мрії збуваються, якщо чогось дуже прагнеш, – то є головна винагорода для народного депутата. Адже ці дитячі переконання стануть у майбутньому їхнім життєвим кредо, допоможуть досягати своєї мети.

І педагоги, і батьки щоразу висловлюють велику подяку депутату за організацію дитячого літнього відпочинку. Адже більшість батьків не мають можливості оздоровити своїх дітей на морі. Позитивні емоції, які приносить дітлахам такий відпочинок, – це, мабуть, найкраще, що можна зараз зробити для наших дітей, говорять вони.

А наприкінці 2018 року, напередодні зимових канікул, школярі 79-го округу отримали від Володимира Бандурова  ще один чудовий подарунок. 250 дітей з усіх районів округу стали учасниками поїздки до обласного центру, де побували у театрі ім. В. Г. Магара, на виставі «Мауглі». А перед початком спектаклю ще й виявилися учасниками казкової вистави і разом зі Святим Миколаєм запалили вогні на новорічній ялинці.

У поїздку до Запоріжжя, на театральну виставу, запросили школярів із Василівського, Оріхівського, Кам’янсько-Дніпровського, Великобілозерського районів та міста Енергодара. Для багатьох з них це була винагорода за успіхи у навчанні, за досягнення у спорті, за активну участь у творчих гуртках. Були також і діти із малозабезпечених родин, для яких ця екскурсія стала справжнім дивом і найбажанішим та незабутнім новорічним подарунком. На всіх маленьких глядачів вистава справила велике враження.

На жаль, у багатьох батьків не вистачає коштів, щоб купити квиток і привезти дитину до театру. А завдяки депутату діти із малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти учасників АТО отримують можливість побачити ці новорічні дива.

До кожного свята – подарунки для малечі

1 вересня 2018 року у загальноосвітні школи 79-го округу вступили 2466 першокласників. Як і завжди, до цього дня Володимир Бандуров підготував для них подарунки. Кожен першокласник отримав художньо оформлений розклад уроків та ростомір, який дозволить слідкувати за тим, як підростають з року в рік маленькі учні.

А у Степногірській загальноосвітній школі, якій постійно надає допомогу народний депутат, минулого вересня провели перший набір до футбольних команд. Одна з них для хлопчиків, друга – для дівчаток. Володимир Бандуров подарував юним футболістам комплект м’ячів, які допоможуть їм опанувати цю захоплюючу гру і стати у майбутньому справжніми майстрами. А минулої зими Володимир Бандуров подарував учням 3-А класу Василівської загальноосвітньої школи № 3 телевізор, про який вони давно мріяли.

Також депутат поздоровив зі святом 8 Березня дівчаток із Василівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату. Кожна з 62 вихованок інтернату отримала до свята солодкий подарунок від Володимира Бандурова, а головне – косметичний набір, до якого входять засоби догляду за волоссям. Цьому подарунку дівчатка особливо зраділи, адже більшість з них отримує подібні подарунки чи не вперше в житті. Їхня доля склалася дуже непросто. Є серед них і сироти, і діти, батьки яких були позбавлені батьківських прав. Саме тому кожне таке поздоровлення, а особливо подарунки, перетворюються для дівчаток у незабутнє свято. Окрім подарунків дівчаткам до жіночого свята, народний депутат передав для всіх вихованців інтернату сучасні праски. Старі праски були дуже незручними й часто виходили з ладу, зазначають вихователі. Тож дякуючи турботі депутата у кожній кімнаті, де живуть малюки, з’явилася своя праска, а отже – можливість без черги, легко та якісно випрасувати одяг.

Привітав депутат дітей і з Днем Святого Миколая. Сто м’ячів були вручені учням молодших класів, учасникам дитячих творчих колективів, юним спортсменам та переможцям новорічних конкурсів. Як завжди у святкові дні, Володимир Бандуров опікується долею дітей-сиріт та дітей, покинутих батьками. Ось і у День Святого Миколая святкові подарунки від Володимира Бандурова отримав маленький Данилко Денисов, який проходив лікування у Кам’янсько-Дніпровській районній лікарні, а також вихованці школи-інтернату із Василівського району.

Ми надали лише декілька прикладів того, як народний депутат Володимир Бандуров опікується умовами навчання, виховання та дозвілля дітей, які живуть у містах та селах його виборчого округу. Цей перелік можна й далі продовжувати, адже кожну проблему, з якою стикаються шкільні колективи чи батьки, депутат бере на власний контроль і допомагає вирішити. Щасливі діти – це наша спільна інвестиція у майбутнє.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *