Володимир Бандуров

Розвитку спорту – зелене світло!

2019 > Январь > 14

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Гармонійний розвиток підростаючого покоління, турбота про здоров’я дітей, пропаганда серед школярів здорового способу життя є пріоритетами системної роботи народного депутата Володимира Бандурова у своєму виборчому окрузі. Втіленням у життя цих напрямків депутатської діяльності була, наприклад, реалізація масштабної програми «Здорова дитина» за участі провідних дитячих ортопедів, яка допомогла виявити захворювання на ранній стадії та забезпечити здоровий фізичний розвиток школярів. А два роки тому депутат розпочав реалізацію ще однієї програми, спрямованої на масове залучення дітей до спорту. Протягом минулого року на території округу успішно втілювалася у життя програма Володимира Бандурова, метою якої є підтримка дитячих спортивних закладів та пропаганда здорового способу життя серед учнівської молоді. Перш за все, депутат вирішив зосередитися на підтримці наймасовішого виду спорту – футболу. Володимир Бандуров є членом Виконкому Федерації футболу України та почесним президентом благодійного фонду «Розвиток футболу України», що також сприяє ефективній роботі у цьому напрямку.

 Успішним спортсменом може стати кожен

Одним з пунктів програми депутата, який було успішно виконано минулого року, стало забезпечення загальноосвітніх та спортивних шкіл Василівського, Великобілозерського, Кам’янсько-Дніпровського, Оріхівського районів та міста Енергодара комплектами футбольних м’ячів. Ще один напрямок  – облаштування шкільних стадіонів та футбольних майданчиків. Перші сучасні футбольні поля зі штучним покриттям, на яких можна тренуватися за будь-якої погоди, вже з’явилися у містах та селах округу.

Депутат переконаний, що заняття фізкультурою та спортом є запорукою гармонійного розвитку наших дітей. Належним спортивним знаряддям мають бути забезпечені не лише юні спортсмени, члени футбольних команд, а й усі школярі під час занять на уроках фізкультури. Саме тому у школи округу депутат передав 1450 футбольних м’ячів, що дозволяє кожному школяреві мати можливість грати у найулюбленішу гру, покращувати свою фізичну підготовку, зміцнювати здоров’я, і в результаті – більш успішно навчатися. Як відзначають педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл округу, тепер більше дітей стало активно займатися спортом, відвідуючи спортивні секції. До того ж, школярі стали більш відповідальними та дисциплінованими в опануванні шкільною програмою. Отже, програма Володимира Бандурова почала приносити бажаний результат.

А як член Виконкому Федерації футболу України та почесний президент благодійного фонду «Розвиток футболу України», Володимир Бандуров велику допомогу надає спортивним клубам свого округу та дитячим футбольним командам. Підготувати справжніх майстрів, кращі з яких згодом стануть відомими футболістами, можна, лише забезпечивши належну тренувальну базу і достатню комплектацію спортивним знаряддям. Окрім м’ячів, Володимир Бандуров подарував у минулому році дитячим футбольним командам спортивну форму, комплекти якої отримали загальношкільна команда василівської гімназії «Сузір’я», дитяча футбольна команда «Темп ЗАЕС» із Енергодару та дитяча спортивна школа ФОК «Таврія».

Наші діти, наша талановита молодь заслуговують на те, щоб мати можливість сповна реалізувати себе і у шкільних кабінетах, і на спортивному майданчику. Тільки так вони стануть всебічно розвиненими особистостями, переконаний депутат. А маючи можливість тренуватися та грати у футбол на полях з покриттям високої якості, обдаровані спортсмени не лише отримуватимуть задоволення від гри, а й зможуть досягти високого рівня майстерності.

Мрії здійснюються завдяки депутату

Побачити на власні очі гру зірок вітчизняного та світового футболу – про це мріє більшість футбольних фанатів. Заповітну мрію прихильників цього виду спорту – і членів дитячих футбольних команд, і ветеранів-аматорів – втілює у своєму окрузі  Володимир Бандуров. Депутат вважає, що побачити на власні очі гру справжніх майстрів, повчитися у них техніці гри, відчути піднесення трибун – це безцінний досвід для юних футболістів. Задля цього він організує поїздки на престижні футбольні матчі, що проводяться в містах України.

Так, 9 травня 2018 року дві сотні прихильників футболу із міст та сіл 79-го округу побували у Дніпрі, на фіналі Кубка України з футболу, у якому зустрілися київське «Динамо» та «Шахтар». Для поїздки до Дніпра були запрошені, перш за все, молоді футболісти з Новодніпровки Кам’янсько-Дніпровського району, із Балок Василівського району, з Новотаврійського Оріхівського району, з Великої Білозерки, а також вихованці ДЮСШ з Енергодара та Василівки і ветеранська збірна Василівського району.

А 16 жовтня ще 100 юних футболістів із Василівки, Енергодара, Великої Білозерки, Оріхова, Малої Токмачки, Преображенки, Таврійського, Комишувахи, Водяного та Благовіщенки побували у Харкові, на матчі Ліги націй між національними збірними України та Чехії.

Ці поїздки справили величезне враження, адже самотужки побувати на змаганнях такого рівня вони поки що не в змозі. Захоплені грою справжніх майстрів, юні футболісти поверталися з матчу з намірами тренуватися так, щоб досягти в улюбленій грі найвищих результатів і перемагати на великих спортивних аренах.

Клас гри підтверджується перемогою

Ці амбітні, але цілком реальні плани юних футболістів Володимир Бандуров активно підтримує, причому – конкретними справами. Він є ініціатором участі дитячих футбольних команд нашого округу у престижних змаганнях.

З 27 по 29 вересня за ініціативи Федерації футболу України у Харкові відбувся дитячий футбольний турнір на Кубок Президента України. Участь команд «Таврія» із Василівки та «Темп ЗАЕС» з Енергодару у цих престижних змаганнях забезпечив народний депутат, член Виконкому Футбольної федерації України і президент благодійного фонду «Розвиток футболу України» Володимир Бандуров.

Футболісти з Енергодару посіли перше місце у своїй групі, і лише у фіналі поступилися харківській команді. Окрім срібних медалей, які кожному гравцю вручив Президент Петро Порошенко, команда «Темп» отримала ще й сертифікат на поїздку до Хорватії.

З вихованцями цієї спортивної школи народного депутата об’єднує не лише давня дружба, а й любов до футболу. Дитяча футбольна команда «Темп ЗАЕС» – лідер державного рівня. Юні енергодарські футболісти є восьмиразовими чемпіонами України серед дитячих команд.

Підтримує депутат і ветеранські футбольні команди, надаючи допомогу у проведенні  різноманітних змагань. Так, 21 квітня у Василівці відбувся турнір на Кубок народного депутата України Володимира Бандурова, участь у якому взяли команди ветеранів 45+. На поле вийшли футбольні команди із Василівського та Оріхівського районів, а також з міста Енергодара. Незважаючи на поважний для цієї динамічної гри вік, всі учасники турніру продемонстрували прекрасну спортивну форму й прагнення перемоги. Тож змагання вийшли захоплюючими, футболісти зуміли порадувати глядачів напруженою та цікавою грою.

Програма народного депутата Володимира Бандурова з підтримки спортивних закладів свого округу, з надання допомоги талановитій молоді, з облаштування спортивних майданчиків та футбольних полів продовжиться й цього року. Юні футболісти налаштовані на нові спортивні досягнення, і вони й надалі можуть розраховувати на всебічну підтримку депутата.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *