Володимир Бандуров

У Кам’янсько-Дніпровському районі підвели підсумки роботи за останні роки

2019 > Февраль > 07

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Громада Кам’янсько-Дніпровського району підвела підсумки розвитку району протягом останніх років. Завдяки плідній співпраці народного депутата Володимира Бандурова, керівництва Запорізької облдержадміністрації, районної адміністрації, голів об’єднаних територіальних громад та трудових колективів вдалося досягти значних результатів у поліпшенні соціальної сфери району.

Протягом останніх років завдяки потужній державній підтримці й сприянню обласної державної адміністрації за кошти державних субвенцій та співфінансування з місцевими бюджетами на території Кам’янсько-Дніпровського району було проведено комплекс заходів з будівництва, розширення та реконструкції гідротехнічних споруд.

Йдеться про низку заходів щодо захисту від підтоплення, спрямованих на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів на території м. Кам’янка-Дніпровська, с. Велика Знам’янка та с. Водяне. Зокрема, розроблено проектно-кошторисну документацію та будівництво вартістю 2 мільйони 886 тисяч гривень. Про це наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль під час зустрічі з адміністративно-господарським активом та представниками громади Кам’янсько-Дніпровського району.

Також було проведено реконструкцію Кам’янсько-Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, капітальний ремонт пологового та дитячого відділень центральної районної лікарні, реконструкцію чотирьох ліній вуличного освітлення у трьох населених пунктах Кам’янсько-Дніпровського району, капітальний ремонт будівлі дитячого садка «Оленка» у селі Велика Знам’янка, реконструкцію вуличного освітлення села Іванівка, капітальний ремонт систем водопостачання та водовідведення м. Кам’янка-Дніпровська, сіл Велика Знам’янка та Квіткове.

За 2017-18 роки завдяки народному депутату України Володимиру Бандурову в економіку Кам’янсько-Дніпровського району було залучено майже 19 млн. грн. державних коштів. За рахунок атомної субвенції та субвенції на соціально-економічний розвиток територій був проведений ремонт багатьох соціальних об’єктів.

Одним із основних завдань на найближчий час є будівництво нової амбулаторії монопрактики у с. Велика Знам’янка.  Окрім того, для покращення медичного обслуговування сільського населення, за умови виділення коштів, продовжаться капітальні ремонти приміщень амбулаторій у селах Нововодяне, Благовіщенка та Дніпровка. Також у майбутньому влада приділить увагу здійсненню заходів із захисту від підтоплення і затоплення, спрямованих на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усунення або зниження до допустимого рівня їх негативного впливу на території і об’єкти шляхом обвалування берегу у с. Шляхове Благовіщенської сільської ради.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *